Wpis z mikrobloga

Wczorajszy lajt wsw to jakies kuriozum. Gosciu od ponad tygodnia kreci inby, oglaszaja go jakims ostatnim sprawiedliwym szkolnej, a tymczasem:

- Barnejozy po tym jak ludzie mu trafnie punktują że nie uwzględnia w swoim śledztwie czegoś tak oczywistego jak udzial ekipy mcz i Sławomira N.
- Strasznie forsuje narrację ze trzeba rozwalić Sędziszów, ale mcz spoko
- Sojusze z onanistą z którym nawet pawian by nie wszedł w sojusz w sprawie zjadania bobów z dupy
- Odkrywa w końcu że jednak ekipa mcz to chyba ma coś z tym wspólnego skoro też monetyzuja śmierć majora
- Straszna barnejoza z powodu powyższego, czegoś co wszyscy już wiedzą od lat i proboja temu rangersowi przekazać
- #!$%@? teraz moje ulubione z tego lajta -> sum mówi że go śmierć poruszyła bo on go poznał jako człowieka i mu szkoda po czym do tej scierwierskiej " Kasiu, daj mi link do białych buteleczek tak żeby go powspominać". Tak go poruszyła śmierć kogoś kogo poznał jako człowieka, więc sobie odpali przeróbkę która się z tego człowieka wyśmiewa w taki sam sposób jak clickbaitowe tytuły filmów na mcz

Wniosek jest taki że z takim śledczym to raczej nic ekipie mcz nie grozi. Czy to wszystko wynika z tego że to idiota czy ze ich kryje - nie wiem.

Barnej jest jaki jest ale przy nim to WSW jest nowoszkolniakiem z tik toka i takie śledztwo będzie równie skuteczne jak śledztwo które przeprowadzalby jakis ator albo gimper czy #!$%@? wie kogo teraz dzieci oglądają.

To jakiego bohatera z niego tu zrobiono to jakiś absurd.

Jestem za tym aby śledztwo bylo i żeby to wyjaśnić ale WSW dziala obecnie na korzyść ekipy mcz. Czy swiadomie czy nie to już mniej istotne.

#kononowicz #patostreamy
  • 20
  • Odpowiedz
@Furb: od samego początku uważałem, że wąsaty więcej mąci niż wyjaśnia. Jest co najmniej pożytecznym idiotą srawka, by powiedzieć więcej konkretnych dowodów nie ma. Ale tłum chciał dymów i krwi harasia więc mu przyklaskiwali i brali każdą jego bajkę za prawdę objawioną. Teraz będzie prawdopodobnie tendencja spadkowa wsw, a przynajmniej ja tak obstawiałem już wcześniej i zdania do tej pory nie zmieniłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Furb: wąsaty sum z chłodni jak na rybę przystało ma pamięć złotej rybki i juz nie pamięta jak chciał dziąślaka walić w dziurę na zajezdni i kazał mu "wypier" bo ze śmieciami nie będzie w jednym pomieszczeniu siedział (pełna zgoda swoją droga XD).

Ogólnie debil
  • Odpowiedz
@Furb: stara ubecka metoda najpierw tego kogo łatwiej ---> później tego którego pierwszy #!$%@?ł, sedziszów się wysprzegli na mcz jak prokurator bedzie bardzo blisko kwestia czasu
  • Odpowiedz
@Furb: a zapomnieli jak rok temu wsw ubek ręke podawał ekocwelowi ? albo jak śledził majora w ciechanowie robił jakieś mapki gdzie on jest ? taki sam głupek jak reszta tych z ekipy
  • Odpowiedz
@Mariusz1488: Na chwile obecna nie ma go za co jechać. Generuje szum przy sprawie, co jest pozytywne, nawet pomijając jego nadinterpretacje czy naciąganie faktów pod tezę. Ważne aby prokuratura miała świadomość, że sprawa medialna, którą śledzi wiele ludzi. My mamy co oglądać, a pewnie się skończy tym, że gościa uniewinnia i będzie miał zielone światło, żeby WSW pociągnąć do odpowiedzialności za to całe "śledztwo". Każdy kto ma odrobinę oleju w
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Mariusz1488: uważam że lajt z pogrzebu to świetna sprawa, tylko co ja mam myśleć o tym ze taki typ jedzie na pogrzeb i wydaje się że wie o co chodzi, a on w ciągu tygodnia zdążył zrobić sojusz z onanista i odkryć że mcz to są jednak #!$%@?. To on nie wiedział tego jadąc na pogrzeb że mcz jest umoczone?
  • Odpowiedz
@matkos13: melina barnejów i innych mętów XD w rzeczywistości to parking przy okęciu gdzie najprawdopodobniej sobie dorabiali jako ciecie mając jakiś tam układ z właścicielem, że mogą se tam przesiadywać. W tym budynku gdzie siedzą parkingowi urządzali sobie imprezki i tam przez pewien okres próbowali przetrzymać majora, co nie spodobało się wąsatemu sumowi z chłodni i kazał wojtusiowi wypierd4l4ć

na fotce parking lot ul. Krakowiaków 75
KONONOWlCZ - @matkos13: melina barnejów i innych mętów XD w rzeczywistości to parking...

źródło: zajezdnia

Pobierz
  • Odpowiedz