Wpis z mikrobloga

Doradźcie coś, bo chodzę już tydzień do sephory, wącham wszystko po kolei i już zgłupiałem xD
Szukam czegoś poniżej 400zł/100ml na wyjścia na loszki, ogólnie by psikać się na jakieś wyjścia na kluby, randki itd. czyli na wieczorowe pory.
Nie chce nic sugerować, ale podeszły mi (a może to tylko przez sugestie do tych zapachów)
Jean Paul Gaultier Le Male Le Parfum
Jean Paul Gaultier Ultra Male Intense
Stronger with You Absolutely/Intensely tu wydaje mi się lepszy na zimę bo są mocno intensywne
Ale i też wiele więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A np. taki Y Eau de Parfum Yves Saint Laurent dosyć popularny wydaje się uniwersalny, ale jakoś mi podchodzi takim chemicznym zapachem i nie widzę by psikać się nim na jakieś wypady.
#perfumy
  • 11
@Nano22: Le Male Elixir i SWY Absolutely są potężne jak coś ( ͡° ͜ʖ ͡°) kilkanaście godzin trwałości. Le Male Elixir w sumie może ci się najbardziej spodobać jeśli lubisz SWY, na sabina.com dawało się złapać za 355zł/125ml
  • 0
@Gieremek: @mmenelica to Le Male Le Parfum czy Ultra Male Intense? xD Chyba zbyt wiele myślę i oba się nadadzą.
Zastanawiam się jeszcze nad erosem bo akurat mój znajomy go ma i miałem okazję przetestować, ale chyba mocno popularny