Wpis z mikrobloga

@GOHAN: Widziałem, że wrzucałeś wcześniej symulacje z kalkulatora od nich. Jak to się ma później do rzeczywistości jeśli chodzi o zdolność kredytową?
  • Odpowiedz
  • 1
@saviola7: Wieść gminna niesie, że wnioski będą/miały być procesowane 2-3 miesiące przy takim natłoku i braku ogarnięcia sytuacji przez banki. Ciekawe ile trzeba będzie czekać na wiążącą decyzję skoro wstępną dostałem tego samego dnia co złożyłem wniosek.

@r44y: Raczej nie spodziewałem się, że nie dostane tyle co chciałem. Dostałem całe 500k - nie napisali czy daliby więcej bo więcej nawet dać mi nie mogą :)

@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: Pytaj mnie a
  • Odpowiedz
  • 1
@meister_chlepka:

Zabezpieczeniem kredytu będzie:

1) Hipoteka

2) Hipoteka łączna w przypadku, gdy celem kredytowania lub inwestycji będzie

a) nabycie udziału w nieruchomości wspólnej związane z prawem do miejsca parkingowego,

komórki lokatorskiej lub innych pomieszczeń

b) nabycie udziału w drodze dojazdowej do nieruchomości


@jazdaniebieski2023 Nie wiem pod jakim kamieniem się chowałeś przez ostatnie 2 miesiące, ale temat był na tagu tłuczony cały czas i wszyscy dookoła, łącznie z doradcami, bankami i szeptuchami
  • Odpowiedz
  • 1
@meister_chlepka: Trochę tak a trochę nie :) Jakbym dokupił po fakcie drugie miejsce parkingowe to doliczą go pewnie do wartości nieruchomości, a to już zakrawa na przypał z BGK :/
  • Odpowiedz
  • 1
@meister_chlepka: Mam miejsce na platformie w pakiecie. Chciałem drugie miejsce, na tej samej platformie. Ale nie mieszczę się w sumie w limicie. No i jakbym miał do wyboru nie na platformie to oczywiście, że wziąłbym normalne :) Ale nie miałem do wyboru.
  • Odpowiedz