Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mam w robocie takiego gościa, który nawala po ponad 30 wpisów dziennie na tablicy na facebooku. Część grażyne core, część taki lekki blackpill, a większość to ataki na konfederację, PiS i wszystkich katolików. I to takie ostre, wyzywanie od debili, proponowanie zamykania ich wyborców w obozach koncentracyjnych, porównywanie od Hitlera, zwierząt, małp.
Jest jednocześnie totalnym przegrywem - ponad 30 lat, niski, gruby, ubiera się jak z memu heterosexual fashion, z tego co mi wiadomo nigdy nie miał dziewczyny, nie ma znajomych, przychodzi do pracy w wolnym czasie, bo nie ma z kim spędzać czasu.
I kiedy kolejnym razem nazywa osoby wierzące bezwartościowymi mendami, chętnie bym go sam pociśnął, bo jest od czego i to bez korzystania z memów.
Ale niestety akurat moim przełożonym jest jego ojciec i podoba mi się moja praca
#przegryw #bekazgimboateizmu #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
I kiedy kolejnym razem nazywa osoby wierzące bezwartościowymi mendami, chętnie bym go sam pociśnął,


@mirko_anonim: na policje albo jakies osrodki monitorwania podsylaj wszedzie anti hate czy cos przewanie jak publiczne posty