Wpis z mikrobloga

Słyszałem że policja w UK dostała uprawnienia do usuwania protestujących z ulicy. Serio wcześniej nie mogli tego robić?


@Patryk4: Dokładnie, ja się ostatnio też dowiedziałem że tam w tym zepsutym kraju jest legalne nie być katolikiem i rząd nie ściga ludzi którzy nie popierają rządu! Paranoja! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 0
w Polsce jeśli ktoś będzie lezał na ulicy i go potrącisz to również możesz trafić do więzenia.


@pawelczixd: i policja nie ma prawa go zabrać z ulicy?

@Patryk4: no, bo w UK protestuja tak samo. Widze, ze za komuna tesknisz.


@Voltix: protestowanie, a brak uprawnień do ściągnięcia kogoś z ulicy to co innego.

Dokładnie, ja się ostatnio też dowiedziałem że tam w tym zepsutym kraju jest legalne nie być
@Voltix: protestowanie, a brak uprawnień do ściągnięcia kogoś z ulicy to co innego.


@Patryk4: Dokładnie! Protestowanie powinno być legalne, no chyba że przyjedzie policja to może rozgonić protest jeżeli siedzą zamiast stać XD

@suluf: a gdzieś jest nielegalne?


@Patryk4: No tam skąd piszesz
  • 0
Protestowanie powinno być legalne, no chyba że przyjedzie policja to może rozgonić protest jeżeli siedzą zamiast stać


@suluf: legalne, ale nie na ulicy gdzie jeżdżą samochody.

@Patryk4: No tam skąd piszesz


@suluf: Jeśli chodzi ci o Polskę to ciekawe. Strajk kobiet, codziennie pod TVP ktoś stoi, marsze Tuska. No rzeczywiście nielegalne i pacyfikowane przez policję.
@suluf: legalne, ale nie na ulicy gdzie jeżdżą samochody.


@Patryk4: Dokładnie, protesty powinny być tylko za zgodą rządzących i najlepiej w jakiś odludnych miejscach po za miastami i drogami XD

@suluf: Jeśli chodzi ci o Polskę to ciekawe. Strajk kobiet, codziennie pod TVP ktoś stoi, marsze Tuska. No rzeczywiście nielegalne i pacyfikowane przez policję.


@Patryk4:No ale twoim zdaniem policja powinna rozganiać strajki.
@Patryk4 tak, jeśli protest jest zgłoszony na jezdni to w Polsce policja nie ma prawa usuwać. Może co najwyżej zachęcać do zejścia na chodnik. Inna sprawa, że często dochodzi tu do przekraczania uprawnień. Chyba, że zostanie rozwiązany, to wtedy już będzie to blokada jezdni.