Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@JennyTheFrog: No tutaj ruscy mieli pecha po trafili na 3 brygadę szturmową której rdzeń stanowią weterani AZOWa. Samą jednostkę poza świetnym wyszkoleniem i najlepszym dostępnym wyposażeniem cehcuje fanatyzm który z poprzednimi czynnikami tworzy wybuchową mieszankę.
Po ruskich telegramach latają filmy gdzie ruscy mówią do kamery pokazując granat "żywcem mnie nie wezmą" jak są otaczani. Taka moda na zostanie bohaterem.

@Aquamen: Bohaterem mógłby zostać gdyby użył granat w moskwie jak go mobilizowali w tym przypadku to zwyczajny tchórz który panicznie boi się konsekwencji swoich czynów.

@Konigstiger44 co wy wymyślacie. Przecież każdy rozsądny człowiek rozważyłby pociągnięcie zawleczki, żeby tylko nie zostać złapanym przez wroga.

@srogie_ciasteczko: Rozsądny człowiek,
@surlin tak, no to ogarnij jeszcze, że właśnie ta osoba, która już zdecydowała walczyć, biorąc ten granat postąpiła rozsądnie.

Gdyby Ukrainiec zrobił dokładnie to samo z granatem, to byś coś #!$%@?ł o kamikaze i czymś złym? xD
Poczytaj co robili wielu Ukraińcom. Ja sam bym złapał za granat na miejscu Ukraińca, gdyby mi się skończyła amunicja.
@srogie_ciasteczko: Nie możesz porównywać Ukraińców i moskali, to się po prostu nie godzi. Jest nie tylko nieprzyzwoite ale obraża inteligencję tego kto czyta Twoje słowa.
Rzadko bywają sytuacje czarno-białe, ta wojna taka jest. Nawet naziści wymyślali powód do np. ataku na Polskę, moskale nawet tego nie mają. Rujnują kraj który utracił dziesiątki milionów obywateli i ogromną część gospodarki. Są jak szarańcza, bydło, plaga, zaraza nawiedzająca normalnych ludzi. Nawet nie próbuj porównywać