Wpis z mikrobloga

Hejka. Poszukuję odlewek/próbek następujących zapachów.

Afnan Pure Musk
Amouage Myths Man
Armaf Radical Brown
Barrister and Mann Fougère Gothique
BeauFort London Rake & Ruin
Dior Homme 2020
Dior Homme Original
Dior Homme Sport 2021
Escentric Molecules Molecule 01 + Black Tea
Etat Libre d'Orange Rien Intense Incense
Etat Libre d'Orange Secretions Magnifiques
Guerlain Homme
Guerlain L’Homme Ideal Eau de Parfum
Guerlain L'Homme Idéal Extrême
Guerlain L'Homme Idéal L'Intense
Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme EDP
Joop! Homme Le Parfum
La Curie Ossuary
Lattafa Sheikh Shuyukh Final Edition
Lattafa Ishq Al Shuyukh Gold
Lattafa Al Ameed
Lattafa Shaari
Lattafa Qaa'ed
Lattafa Eternal Oud
Meo Fusciuni Varanasi 
Nasomatto Fantomas
Nobile 1942 Perdizione
Salvador Dali Salvador Dali Pour Homme
Tauer Perfumes 02 L'Air du Desert Marocain

#perfumy
  • 14
  • Odpowiedz
@niewiemcotutajrobie: mogę odlać DH 2020 chociaż wolałbym puścić cały flakon bo mi kurz tylko zbiera
mogę polać Joopa! Homme le parfum po 1,80 zł/ml albo resztke flakonu
Lattafa Sheikh Shuyukh Final Edition mam końcówkę flakonu mogę puścić
Lattafa Eternal Oud po 1,80 zł/ml
  • Odpowiedz
@mingan A M+Mamdarin testowales? Ja z serii M+ znam tylko iris, pachuli i ginger, te dodatki szybko gasną ale ten iso e to roznie, w iris wydaje mi sie ze go czuje jak w molecule 01 czyli mocno a w ginger i pachuli to szybciej znika. Najbardziej wlasnie bym chcial sprobowac black tea i mandarin ale obawiam sie ze tego iso jest tam mniej.
  • Odpowiedz
@RumClapton: testowałem wszystkie z tej serii. Mandarynka jest bardzo fajna, ale niestety tak jak herbata ma beznadziejne parametry.
Jak chcesz, to kiedyś przy okazji mogę Ci dać dyszke ISO e super rozrobione, bo mam w wersji odczynnikowej i mogę rozrobić z alkoholem laboratoryjnym (używam i ma świetne parametry). Bo wiem, że jesteś gdzieś z okolic Katowic ;)
  • Odpowiedz
@mingan Podobno w Molecule 01 jest iso e gamma a nie super, pachnie to podobnie? znam iso e super z np Diora Homme 2020 i innych zapachów ale osobno nie woem jak pachnie, tylko jako część kompozycji. Możemy się dogadać na priw
  • Odpowiedz
Pachnie bardzo podobnie. Jest to substancja, której do końca na sobie nie czujesz i nie zostawia jakiegoś wielkiego ogona, ale co jakiś czas ktoś podchodzi i mówi, że masz bardzo ciekawe perfumy, albo że coś ładnie pachnie drzewami. Ja często używam jako podkład pod inne perfumy.
  • Odpowiedz