Wpis z mikrobloga

Dino jest zdecydowanie najlepszym marketem u nas w kraju.

- krótkie, przejrzyste paragony, bez żadnych kuponów, bonów, reklam i #!$%@? wie czego
- w sklepie zazwyczaj jest czysto
- brak aplikacji, karty
- jasne warunki promocji, a nie kup 3, a jedno otrzymasz gratis jeśli zakup został dokonany w czwartek po godzinie 18
- lada mięsna
- dobre ceny
- normalne stare noszone koszyki, a nie te gowno na kółkach
- wózki bez potrzeby wkładania monety

Nie jest to sklep gdzie zrobisz zakupy na cały miesiąc, ale zakupy żeby uzupełnić asortyment w domu bez problemu.
#dino #zakupy
  • 35
  • Odpowiedz
@LuterKebab: Dla mnie jest jeszcze jeden plus, nie wiem czy inne markety cośtakiego mają, jak tak to po prostu jestem zacofany, ale na stronie dino jest zakładka "nowości", wrzucają tam wszystkie towary, które wchodza do sklepu. Spoko opcja.
  • Odpowiedz
@LuterKebab: brakuje im jednej rzeczy do ideału - kas samoobsługowych, bo kolejki tam to czasem wołają o pomstę do nieba. Ale ich promocje na sery #!$%@?ą, można dorwać serenadę (najpyszniejszy ser, babumi albo radamer) za 25zł/kg.
  • Odpowiedz
@LuterKebab: i co warto podkreślić tam większość to Polski kapitał. Od produkcji przez logistykę po sam sklep to jeden Polski ekosystem. Dlatego mają fajne ceny bo sprzedają dużo swoich towarów, sami go sobie dostarczają.
  • Odpowiedz
@LuterKebab: za same promocje bez udziwnień typu właśnie kup 6 i dostań trzeci produkt 33% taniej, ale tylko jeden smak, szanuje ten sklep, a do tego polski kapitał - żałuję, że nie ma ich w dużych miastach, bo robiłbym tylko tam zakupy.
  • Odpowiedz