Wpis z mikrobloga

Kobieta obciaga w budce i ludzie to krytykują "ojej jak mogą ją gnębić"
Facet wali sobie w autobusie "halo ludzie ktoś poznaje zboczeńca?????"
Polki typowe hipokrytyki. Jak kobieta coś zrobi to będą broniły niezależnie co to.
#opener #logikarozowychpaskow
  • 18
  • Odpowiedz
@Kantar: jest różnica między waleniem gruchy przy ludziach a uprawianiem seksu w miejscu, w którym jest się samemu i w teorii (nie wiem jak było z oznakowaniem tych budek) powinno pozostać prywatne
  • Odpowiedz
@artiom143: przecież wspomniałem o tym, że nie wiem jak wyglądała kwestia oznakowania tych budek, czy było wyraźnie zaznaczone że zdjęcia będą publikowane, czy zapisano to drobnym druczkiem w regulaminie
  • Odpowiedz
@Kantar: gościu, ona tam weszła i gośc już walił konia, jedna się zlitowała zamiast krzyczeć o zboczeńcach a ty ja chcesz na pręgierz ciągnąć...
  • Odpowiedz
@goferek: jak już trzeba to albo w domu albo do toalety ewentualnie w mało uczęszczane miejsce a nie w #!$%@? fotobudce. I jeszcze to usprawiedliwianie chcica, rozumiem że jak pójdę do sklepu z ubraniami i najdzie mnie chcica na walenie albo ruchanie to nie będzie problemem jak załatwie to w przebieralni i na koniec spuszcze się przypadkowo na siedzenie albo zasłonę? W końcu to normalne ze się rucha albo wali w
  • Odpowiedz
jak pójdę do sklepu z ubraniami i najdzie mnie chcica na walenie albo ruchanie to nie będzie problemem jak załatwie to w przebieralni i na koniec spuszcze się przypadkowo na siedzenie albo zasłonę


@limakzsuetam: ze spuchą to już ładnie poleciałeś z fantazjami xD ale pary normalnie robią to w przebieralni, nie ma w tym nic złego krzywdzącego nikogo poza przegrywami których zżera zazdrość, z samotnym waleniem troche gorzej
  • Odpowiedz
@eyehategod: No tak, osoba która musi koniecznie się ruchac w przebieralni nie wpadnie na pomysł aby skończyć na czymś innym niż partnerce,chusteczce czy w kondomie. W końcu te miejsca są stworzone po to żeby się tam ruchac.
  • Odpowiedz
@Kantar: tylko laska myślała że robi sobie prywatne zdjęcia i jeżeli nie zostało to stosownie oznaczone to kierownictwo openera ponosi winę za całą wtopę.

A dewiant sam się obnaża przy innych.
  • Odpowiedz
  • 2
@eyehategod: tak samo uzasadniają to zobeczency z autobusów. Nie ma nic złego że sobie wali do kogoś w autobusie przecież cie nie widzi.
Co zazdrościsz mu że ci to przeszkadza przegrywie?
  • Odpowiedz
@Kantar: problem w tym, że w autobusie inni ludzie będą to widzieć, słyszeć, a kobieta do której wali najprawdopodobniej sobie tego nie życzy i będzie się czuła niezręcznie. Gdyby zrobił to w pustym autobusie schowany na jego końcu, a po skończonej masturbacji nie zostawił nigdzie śladów i posprzątał po sobie to nie byłoby problemu.
  • Odpowiedz
@Kantar: no spoko, jak nastepnym razem twoja dziewczyna przymierzy bielizne w przymierzalni to walniemy jej zdjecia w tv i na fejsie bo moze podeslala ci sama telefonem xd. Przegrywow i tak nie przekonacie nie ma co próbować
  • Odpowiedz
  • 1
@interpenetrate: jak zobaczyłem rano ile jest komentarzy i dyskusji o takiej gówno losowej sprawie co powinna być co najwyżej jednodniowym memem to postanowiłem dodać kolejna gówno opinię żeby nakręcić jeszcze większą dyskusje.

Po co? Nie wiem
  • Odpowiedz
@Kantar: widzę pewna różnice między obciaganiem w jakiejś budce a waleniem konia w autobusie. A faceta czemu nikt nie krytykuje, że jest nieobyczajny? Ta dziewczyna sama sobie robiła loda że tylko na nią spada krytyka?
  • Odpowiedz
@artiom143: Skoro te zdjęcia rzekomo wyświetlały się na jakichś publicznych telebimach, to czemu nie ma innych zdjęć oprócz tego jednego, które nawet nie wiadomo co przedstawia? Czy to jakiś ekran, może dostępny tylko wewnątrz budki i nawet nikt spoza nie ma do tego dostępu?

Gdyby to faktycznie było wyświetlane na publicznych telebimach to by latała masa zdjęć, a mamy tylko jedno. ale swołoczy sie nie przetłumaczy xd
  • Odpowiedz
czy było wyraźnie zaznaczone że zdjęcia będą publikowane, czy zapisano to drobnym druczkiem w regulaminie


@goferek: A to jakaś różnica? Jak się za coś nie płaci, to zazwyczaj samemu się jest towarem. Teraz p0lka się tego nauczyła albo i nie bo to nadal p0lka.
  • Odpowiedz