Wpis z mikrobloga

Dlaczego Donald Tusk nie zostanie zaproszony na serię pytań "Tak/Nie" do Rymanowskiego, czy nie pójdzie pogadać o swoim programie wyborczym do innych mediów niż TVN? Mógłby powiedzieć np w jaki sposób sfinansuje obietnice wyborcze, jakie dokładnie ma poglądy w niektórych kwestiach.

Wciąż jest trochę elektoratu do przekonania, mógłby wyjść poza swoją strefę komfortu.

#polityka #bekazpo #4konserwy #neuropa
  • 10
@Kopyto96: znów o PO? Szukanie symetrii?
Człowieku, po raz kolejny przypominam, że od 8 lat rządzi PIS i zapowiada się, że będzie nadal. A celem opozycji jest odsunięcie PIS od władzy. I mam nadzieję, że taki cel ma również Konfederacja. Ma taki cel, prawda?


Im więcej czytam wpisów konfederackich tym bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że "Operacja KONFA to majstersztyk".
Jak się poprzednia "operacja majstersztyk" skończyła lepiej nie przypominać.
@Kopyto96: Myślałem, że jednak celem jest co najmniej współrządzenie.
Bez urazy, ale po raz kolejny napiszę, że zrównywanie pis i po nie świadczy zbyt dobrze o umiejętnościach intelektualnych symetrystów.

Zapytam przewrotnie, czym według Ciebie różniły się rządy PO od PIS? Chodzi o gospodarkę, prawo itp.
Edit: Konfederacja to żadna prawdziwa zmiana. Prezes mówi tylko żarty a na koniec stwierdza, że się nie da.
Szkoda mi waszej naiwności.
@Kopyto96: Przecież prosiłem o ocenę rządów poprzedników.

Konfederacja jeszcze nie rządziła

Podobne teksty słyszałem od teścia 8 lat temu, że trzeba im dać rządzić kadencję albo dwie.
BTW, można zatem powiedzieć, że szymek jest równie dobrym kandydatem, bo jeszcze nie rządził.

Edit: prawicowe środowiska narodowe, które są częścią konfederacji już rządziły xD