Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

północno wschodnia Anglia.


@gonzo91: poważnie uważasz, że życie w Anglii jest dużo lepsze niż w Polsce? Co Ciebie głównie wkurza, zaczynając od ludzi? ;-) Ja ponad dekadę spędziłem w Irlandii, do dzisiaj nie mogę się przystosować do zachowań ludzi, szczególnie braku zachowania dystansu np. w sklepie/przy kasie, "gapienie się". No a tak... żaluję tylko drobnych rzeczy po powrocie do Polski i nie zdecydował bym się na powrót.
  • Odpowiedz
napisz wieczorem, w tym wpisie, jakie działania dziś podjąłeś żeby z Polski wyjechać.


@aarahon: On to pisal bo taki plan jest, Polacy maja wyjehac, nie walczyc o kraj z okupujacymi Polske pejsami w rzadzie, maja oddac i uciekac jak szczury.
Zaradni zamiast zostac, wyjada, bo tak czesto namawiaja trolle.
  • Odpowiedz
@aarahon: o 8 rano spakowałem się i skierowałem swój pojazd na granicę polsko-niemiecką. Chwilę po 8 przekroczyłem granice i udałem się do zachodnich Niemczech w celu podjęcia pracy zarobkowej. Chwilę po 16 byłem już na miejscu. O 16:30 zameldowalem się w ratuszu o 17 otworzyłem konto w banku o 17:30 podpisałem umowę z pracodawca na dobrych warunkach. Teraz siedzę w mieszkaniu wynajemtym 15 minut temu a ty lykasz bajty w
wersalski_kasztaniQ - @aarahon: o 8 rano spakowałem się i skierowałem swój pojazd na ...

źródło: IMG_20230703_181044

Pobierz
  • Odpowiedz