Wpis z mikrobloga

@klozi: to zapytaj jeszcze kolegi co ma taki człowiek w trakcie takiej jazdy w głowie i czy coś pamięta i jest świadomy co się z nim działo? ten filmik rodzi wiele pytań, mam wrażenie, że nie ma kontaktu z bazą, a mimo wszystko coś ją kieruje do Żabki czyli do miejsca które pewnie kojarzy jej się z jakimiś używkami
  • Odpowiedz
  • 19
@Justyna712 mi to wygląda na taki najmocniejszy dopalacz chyba się nazywał Alfa-pvp. kiedyś mi taka wykrecona typiara opowiadała, że ktoś jej dał linie jakiegoś prochu, myslała, że to koks. Okazało się że alfa, 3 dni nie spala, 72h paranoi i leków. polecam
  • Odpowiedz
@lifapek: na 99,99% to jest efekt zbyt długiego walenia stymulantów. myślę, że każdy walący stimy takie początkowe stany przeżył. Jest to nawet całkiem fajne, jak jesteś z ziomkiem i #!$%@? sobie obydwoje głupoty, ALE każdy normalny człowiek wtedy odpuszcza i idzie SPAĆ. Taki początkowy stan, możecie sobie obejrzeć na jednym z pierwszych wywiadów z Zelenskim w bunkrze, bodajże BBC. On jest tam tak naćpany, minimum nocka zarwana, że mi go było
  • Odpowiedz
co ma taki człowiek w trakcie takiej jazdy w głowie i czy coś pamięta i jest świadomy co się z nim działo?


@deenowy: w takcie takiej jazdy ma się własne filmy w głowie, inne wymiary, rzeczywistości
czy coś pamięta - urywki
czy jest świadomy - momentami wraca rzeczywistość ale to na kilkanaście sekund
  • Odpowiedz