Wpis z mikrobloga

Przypominam, że Pan Bartosz Kopania, doradca Platformy Obywatelskiej, to internetowy hejter znany pod pseudonimem Pablo Morales. Rodzi się pytanie czy Platforma Obywatelska ze swojej partyjnej kasy finansuje hejterską działalność tego pana. W tym kontekście uwagę zwraca też fakt, że życiowa partnerka Pana Bartosza Kopania jest wysokim szczeblem pracownikiem NIK

#dailyreminder #bekazlewactwa #bekazplatformy
uuugg - Przypominam, że Pan Bartosz Kopania, doradca Platformy Obywatelskiej, to inte...

źródło: bartoszkopania

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@cybulion: Na kopania dowody są, a na posła PiSu mateckiego jakie masz dowody i czemu akurat miałby randomowy poseł inwestować w gównoforum znane głownie z trollingu i szyderstwa z papieża Polaka? ( ͡° ͡°) jak już to tacy opłaceni hejterzy działają na jakimś w większym serwisie fb, twitter, a nie jakimś forum co nawet w Google sie nie przebija xD a poza tym poseł matecki tylko nagłośnił
  • Odpowiedz
@Czloneknarodu yhym, juz mi tu wiele zarzucali, ja nie agituje pro po, agituje calkowicie przeciw kazdemu ruchowi politycznymi. Czym sa 3k miesiecznie dla trola po jak pis pakowal grube miliony w trolownie mateckiego. Pfffrrttt
  • Odpowiedz
@cybulion: Już napisałem wcześniej podaj te dowody na mateckiego i pis, który rzekomo mial finansować działalność hejterską posĺa mateckiego, jeśli nie przedstawisz żadnych dowodów, to sa to zwykłe oszczerstwa i pomòwienia, za które możesz beknąc prawnie, to ze siedzisz w necie i wygadujesz ròżbe rzeczy nie czyni cie anonimowym w 100% nawet jeżeli używasz VPNu i TORa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@cybulion: Wyjaśnij na czym polega pisowskie gazety, telewizja radio i przypatrz sie uważnie czy tusk właśnie teraz robi swoją szczujnie z publicznych, polskich mediów i obsadza swoich partyjniaków prokuraturze łamiąc tym prawo i ignorując decyzje prezydenta ( ͡~ ͜ʖ ͡°) bo przez 8 lat pis wcale nie łamal prawa, a wręcz przeciwnie zachowywal sie bardzo demokratycznie i rozwijal kraj, co widać jak Polska sie zmienila i jak
  • Odpowiedz
@cybulion: No ja sie brzydze takim jak ty. Ludzie bez kręgosłupa moralnego. Za pare PLN własnych rodziców jesteś w stanie sprzedać jakby platforma chciała kupic czy ktokolwiek inny, tfu w dodatku ślepy jak kret jesteś, ze nie widzisz jak dobrze nasz kraj rozwinąl pis, albo po prostu prawda cie w oczy kole, no cóż. Tak sie plulo bezsensu przez 8 lat i teraz wstyd sie przyznać, ze sie zmarnowalo zycie na
  • Odpowiedz
@Czloneknarodu XD prowadzilem biznes w czasach pisu - kazdy dzien to byla najgorsza udreka, nekanie, i dojezdzanie poyebanym prawem. Czy ty czlowieku upadles na glowe? Pis nas cofnał do prlu, a tusk nas dojedzie jeszcze gorzej. Oba twory siebie warte. Mi nikt nie placi za zdrowy rozsądek, kazdy polityk od 'pokojowego przekazania władzy' z komuszych w komusze łapy nas okradał ile sie dało. Gardze wszystkimi od zojberga po ozjasza korana mekke.
  • Odpowiedz