Wpis z mikrobloga

@Turkotka: Co to za głupoty? Jak to się nie prosiłeś żeby się urodzić? Prosiłeś się, każdy podpisał kontrakt że sam bierze odpowiedzialność na siebie, to że nie pamiętasz to część umowy
  • Odpowiedz
@Anesthesia: Uzasadnij? Wyssane z dupy bo nie pasują do twojego światopoglądu? A ty w ogóle interesowalas się tym tematem? Taki Michael Newton przestudiował setki przypadków śmierci klinicznej, Robert Monroe w swoich podróżach poza ciałem opisał bardzo dużo, są też polscy podróżnicy, ja też miałem takie przygody. Nic nie jest wyssane z dupy
  • Odpowiedz
@Anesthesia: Nie, bo mózg nie jest źródłem świadomości, mózg jest tylko komputerem potrzebnym do utrzymania funkcji życiowych i zarazem filtrem ograniczającym bodźce do nad docierające, gdyby nie mózg to mogłabyś komunikować się ze zmarłymi bez żadnego problemu
  • Odpowiedz
@Anesthesia: A taki Philip experiment to dopiero odklejka co? Experiment powtórzony kilkukrotnie z pozytywnym wynikiem. Nawet znajdziesz opis na wikipedii
  • Odpowiedz
@1masa:

A taki Philip experiment to dopiero odklejka co?

Jeszcze jak

Experiment powtórzony kilkukrotnie z pozytywnym wynikiem. Nawet znajdziesz opis na wikipedii

Wikipedia:

The experiment has been criticized for lacking solid controls and providing ambiguous results due to the unreliability of séances. Repeated tests, which created fictional characters named "Lilith" and "Humphrey", yielded similar results under similar circumstances and were deemed inconclusive.
  • Odpowiedz