Wpis z mikrobloga

Ta Meloni z Włoch powiedziała o co chodzi pięknie. To francuzi drukują walutę kolonialną- pokazywała- i oni opodatkowują kraje afrykańskie i ciągną kasę z nich. Pokazała zdjęcie czarnego dziecka co pracuje w kopalni złota w Burkina Faso i bardzo duża część zysku idzie do Francji pięknie niech się walą na ryj my żadnych kolonii nie mieliśmy i nie mamy nic nie jesteśmy nikomu winni. To o to jednak chodzi. Nawet nie wiedziałem że oni dalej żerują na Afryce pasożyty a na nas chcą zwalać tego koszty i nam wciskać nielegalnych migrantow ekonomicznych chyba na łeb upadli
#francja #zamieszki #polska #4konserwy #bekazlewactwa #lewackalogika
  • 31
@ekjrwhrkjew: kilka odpowiedzi wyżej pokazałem i wymieniłem Ci w jaki sposób Francja zmusza kraje afrykańskie do współpracy na ich warunkach co jest właśnie wyzyskiem, masz tam rzeczowe argumenty na które odpowiedziałeś jakimś gówno pytaniem nie na temat i do których ani razu się rzeczowo nie odniosłeś a mimo tego znowu stwierdziłeś, że afryka nie jest wyzyskiwana przez UE(chociaż to skrót myślowy gwoli ścisłości) więc teraz nie zachowuj się tak jakbym miał
@ShadyTalezz: Sam napisałeś, że UE wyzyskuje Polskę i Afrykę, przyznałem ci przecież racje ostatnim wpisem. Więc pytam czy UE powinna zostać zniszczona czy nie? Skoro UE tak wyzyskuje innych to chyba lepiej ją zlikwidować?
@ekjrwhrkjew: nie przyznałeś mi racji tylko ironicznie skomentowałeś i użyłeś tej ironii do wyprowadzenia głupkowatego ad hominem. Mam dobre serduszko więc ostatni raz ci odpowiem - UE bezpośrednio nie wykorzystuje afryki tylko poszczególne kraje, samo UE nie ma na to żbytnio bezpośredniego wpływu jako jednostka administracyjna i te kraje powinny tego zaprzestać. Polska jest wyzyskiwana przez UE i jesteśmy jej tanią siłą roboczą, ma to swoje plusy ale nie jesteśmy traktowani