Wpis z mikrobloga

Nie, no #!$%@?, nie:

Wprowadzimy zatem comiesięczny dodatek rodzinny w kwocie 500 złotych na każde drugie, trzecie i kolejne dzieci w rodzinie. Dodatek będzie przysługiwał na każde wychowywane dziecko do 18 roku życia. Tak więc rodzina z dwójką dzieci otrzyma 500 złotych, z trójką dzieci 1000 złotych, z czwórką 1500 złotych, zasada ta odnosi się do każdego kolejnego dziecka i dotyczy również rodziców samotnie wychowujących dzieci.


#programpis #pis #polityka
  • 31
  • Odpowiedz
@Vealheim: no zajebiscie! w koncu rodzice beda mogli wyjsc do kina.

teraz programy dla bezrobotnych aby ich zmotywowac i jazda

BEZROBOCIE NIE SPANIE WY 'PRAWLIWI' IGNORANCI CO MYSLICIE ZE WASZE DZIALANIA SA PRAWLIWE A SA NIEKORZYSTNE
  • Odpowiedz
tylko nie mowcie, że jestem lewakiem xD nie lubie polityki. Ale w mlodosci ojciec zapierdzielał jak glupi, a mimo to nasza rodzina glodowala. Matka tez starala sie dorabiac ale nie bylo lekko. Myslicie ze rodzine by zaczeli cpac here i olali prace gdyby ktos im dawal co miesiac 500zl ?
  • Odpowiedz
Ja pieprze:

Urlop macierzyński połączony z urlopem rodzicielskim i wychowawczym zostanie wydłużony. Cel ten wprowadzać będziemy stopniowo. Docelowo chcemy, aby do ukończenia przez dziecko 6 roku życia rodzice, jeżeli zechcą, mogli korzystać z tej formy pomocy państwa. Koszty finansowania wydłużonych urlopów macierzyńskich i wychowawczych będą finansowane ze środków publicznych dla wszystkich kobiet, które urodzą dzieci; bez względu na formę zatrudnienia lub jej brak przed urodzeniem dziecka. Okres opieki nad mał
  • Odpowiedz
tak; w krajach zachodnich tak wlasnie jest; naprztykajo dzieciurow i jak wszystkie 18stki pokoncza to stare majo problemy bo z czego tu teraz zyc skoro zasilki odebrali


@polbanda: ja patrze po sobie, ja nawet z zasilkiem bym zapierdzielał dalej. Moze przeceniam spoleczenstwo. Może zyjemy w czasach gdzie spolecznestwo nie jest jeszcze wystarczająco 'OGARNIĘTE', a ja wybiegam za daleko w przyszłość.... i tak jak mowie patrze głównie po sobie.
  • Odpowiedz