Wpis z mikrobloga

@RzutKamieniem: czyli jezeli wiekszosc Polakow uzna, ze ty jestes czlonkiem "zlej rasy" bo miales przodka ktory nam sie nie podoba to nie bedziesz mial zadnego problemu z tym zeby cie "wyczyscic" z terytorium panstwa polskiego i nie bedziesz plakal "chlip chlip ja mam prawa jako obywatel"?
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: Nie walisz chochoła. Dobrze, wiesz że proponuje to rozwiązanie w ramach zapewnienia bezpieczeństwa i pokoju Francuzom w obliczu zamieszek, rozrób, pobić i morderstw jednej konkretnej demografii, która się wcale nie kryje ze swoimi zapędami do przemocy i próbujesz zredukować mój argument do 'CZEPIASZ SIĘ ICH, BO SĄ ZŁEJ RASY'.

Czepiam się ich, bo ich cała rasa podpala kraj i zachowuje się jak bydło. Po co im tacy ludzie w ich
  • Odpowiedz
@kfiatek_na_parapecie: I ta 'Republikańska koncepcja narodu' nie działa, ciapaki zawsze stawiają swoje pochodzenie etniczne na piedestał ponad krajem i narodem z poza ich kręgu kulturowo-etnicznego i dlatego najpopularniejszą partią wśród młodych Francuzów jest NR Marine Le Pen, który jak Francuscy boomerzy poumierają i przestaną utrzymywać Macrona przy władzy obali tą koncepcję i wróci do starego dobrego etno-nacjonalizmu, na którym została zbudowana potęga większości krajów Europejskich.
  • Odpowiedz
Czepiam się ich, bo ich cała rasa podpala kraj i zachowuje się jak bydło.


@RzutKamieniem: a ja sie czepiam bo uroiles sobie w glowie, ze kazdy jeden czlonek tej rasy jest zlym czlowiekiem(na co nie masz cienia dowodu) i na podstawie tego urojenia chcesz ich "wyczyscic" z ich wlasnego kraju

juz pomijajac to, ze nawet ci ktorzy uczesnicza w zamieszkach maja swoje prawa ktore panstwo powinno respektowac
  • Odpowiedz
Francuzi mają pełne prawo się pozbyć tego bydła ze swojej ziemi,


@RzutKamieniem: Twojego dziadka przenieśli komuchy z kresów i zrobili z niego Polaka, urodził twojego starego, który został Polakiem, ty jako Polak za mocno #!$%@?. Gdzie cię mają wysłać? Na Kamczatkę czy na Podkarpacie? xDDD

Widać, że logiki to ty na studiach nie miałeś
  • Odpowiedz
dla takich tępych naiwnych libków


lepiej byc tepym naiwnym libkiem niz glupim faszysta ktory chce rozwiazywac kazdy problem nadmierna przemoca

bo ja sram na ich prawa do podpalania 1000-letnich miast


@RzutKamieniem: zarzuciles mi "walenie chochola", a sam to robisz
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: Penalizowania osób, które łamią prawo XD Fajnie nawet się zgadzam, ale jak byś nie widzał to policja nie ma siły by to bydło utrzymać w ryzach na chwilę obecną i często nawet nie mogą wjechać do ich dzielnic, bo takie burdy się dzieją jak tylko próbują kogoś aresztować.

Ale dobra załóżmy, iż dało by się tak zrobić. Złapanie kogoś na takich zamieszkach będzie penalizowane nie odsiadką, ale odberanie obywatelstwa i
  • Odpowiedz
na takich zamieszkach będzie penalizowane nie odsiadką, ale odberanie obywatelstwa i deportacją do kraju pochodzenia. Pasuje?


@RzutKamieniem: dla wiekszosci ludzi bioracych udzial w zamieszkach ich kraj pochodzenia to Francja wiec nie do konca rozumiem gdzie chcesz ich deportowac

a tworzenie grupy ludzi bez obywatelstwa ktorzy beda mieszkac w twoim kraju nie rozwiazuje zadnych problemow i tworzy kolejne

jak obywatel innego kraju przyjechal do Francji i #!$%@? to jasne mozna go deportowac
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: Kraj URODZENIA nie POCHODZENIA. Większość z nich to migranci drugiej generacji, co mają dalej rodziny w krajach poza Francją i mogą być deportowani w ramach prawa repatriacji. Deportować ich tam skąd pochodzą ich rodzice, i rodzicom też się przyjżeć czy przypadkiem nie mają nic na sumieniu i w razie czego ich też deportować.

Nie tworze grupy ludzi bez obywatelstwa tylko odbieram im prawa cywilne mojego kraju, zanim ich z niego
  • Odpowiedz