Wpis z mikrobloga

@danek01: ja go nawet już nie oglądam bo to jest jakiś sojowy normik, który sili się na jakiś lewicowy, nieobiektywny obiektywizm. Treści ma takie żeby przypadkiem jakiejś grupy za bardzo nie skrytykować, nie urazić, do siebie nie zrazić. Stał się showmanem, youtubowym biznesmanem, a nie osobą której zdanie powinno się traktować jako godne brania pod uwagę. Zwykle tak jest, że jeśli ktoś jest zbyt ,,bezpieczny" we własnych pogladach to istnieje duże
@greenbong: nie i nie szufladkuj mnie. Zdażało mi się zgadzać z nim w wielu elastycznych tematach w tej sferze. Nie jestem zideologizowanym bezmózgiem wyznającym blackpill jak jakąś religię, dla mnie to jest skrot myślowy na spojrzenie na świat. Nie jestem też brainletem zincelizowanym pomimo, że jestem incelem. Uważam, że seks nie jest jakims nie wiadomo czym i sensem życia oraz że jest celowo przereklamowywany przez kobiety. A dalej to nie będę
@greenbong: też niewiemalesiędowiem nie widzi problemu w tym zakresie w kulturze, wręcz popiera antynatalizm, popiera wyzysk i przesadzony egalitaryzm (siłowe wpychanie kobiet na stanowiska, feminizm. Nie ma problemu w dysproporcjach co do studiujących mężczyzn i kobiet), pomimo, że w niektórych materiałach zauważał brak perspektyw. Wstawil materiał o toksycznym działaniu socialmediów ale w nim dosłownie 0 o tym, że robi wodę z mózgu kobietom (gdzie co do patomma i patostreamów, że demoralizują
@greenbong: tak tak ,,brzmisz jak". Dlaczego? Bo napisałem długie posty w odpowiedzi na Twoje krótkie, bezmyślne i prowokacyjne. Teraz odpisujesz mi w ten sposób, a wcześniej nazwałeś mnie ,,zblackpillizowanym i zincelizowanym" w pejoratywnym znaczeniu tej nowomowy (w domyśle, że mam wyprany łeb i moje zdanie nie jest warte uwagi). Na koniec jeszcze ,,przykro mi" - zaznaczenie swojej dominacji, nieomylności i wyższości. Zostałem przez Ciebie zaatakowany to odpowiadam jak zaatakowana osoba. Przykro
cały czas skrzeczy o tym jak to kobiety są super i jak to mężczyźni są równie winni sytuacji demograficznej,


@Ksut_Melodi: Dobrze, to porozmawiajmy na poziomie. Jeżeli rzucasz takie tezy jak:

ały czas skrzeczy o tym jak to kobiety są super i jak to mężczyźni są równie winni sytuacji demograficznej


@Ksut_Melodi:

popiera wyzysk i przesadzony egalitaryzm


@Ksut_Melodi:

Nie ma problemu w dysproporcjach co do studiujących mężczyzn i kobiet


@Ksut_Melodi:
ja go nawet już nie oglądam bo to jest jakiś sojowy normik, który sili się na jakiś lewicowy, nieobiektywny obiektywizm.


@Ksut_Melodi: To nie jest żaden pojedyńczy gość tylko grupa osób. Z kolei właścicielem tej spółki jest osoba o poglądach bardzo mocno prawicowych. W początkowych produkcjach tego kanału była używana właśnie taka retoryka. Jest to przedsięwzięcie stricte populistyczne, więc jeśli za tydzień będzie się opłacała diametralnie inna narracja niż ta, którą przedstawiają
@Costantino_Palmiotto_IX: dokładnie. On tworzy produkt który ma się sprzedać i zyskać poklask od możliwe jak największej liczby osób. Nie ważne czy przegryw, julka, normik z wykopu, redpillowiec, licealista, seba z zawodówy, wszyscy mają przyklasnąć, najlepiej kupić jego kubki i koszulki. W taki sposób prowadzi swoją ,,narrację" i tak przedstawia własne poglady - dokładnie jak marketingowiec który zgadza się z każdym i popiera wszystko byleby tylko udało się wcisnąć produkt.
@greenbong: to dlaczego go bronisz jak jego fan, a ja przegryw nie, a przeciwnie - zaatakowałem?
Nie chce mi się robić dokładnej analizy jego materiałów i wyszukiwac gdzie co powiedział i to argumentować, wiem co ogladałem. Taki reaserch zajmuje czas, a to pieniadz, nikt mi za to nie zapłaci. Wystarczy przeczytać to co powyżej napisaliśmy aby zobaczyc o co mi chodzi i jak chcesz to sam mozesz sobie odpalic ze 3