Wpis z mikrobloga

czytałem dziś komentarz tego głupka


@DzonySiara: No brawo. Powyzywałeś mnie a jakieś konkretne argumenty masz partyjny bocie? Gdzie są te getta z Nepalczykami w Polsce (których jakby liczyć wydawanymi pozwoleniami rok do roku i zakładać tak jak chcecie że oni tu zostają to powinno być w Polsce już około 200 tys). No i wyjaśnij mi trollu czemu uważasz że gość z Nepalu ze wszystkimi pozwoleniami umożliwiającymi prace na wysokościach w budownictwie
  • Odpowiedz
@rea9:

Polakom gratulujemy PiSu


Najlepsze że elektorat PiSu nawet nie zobaczy tych migrantów, bo w Polsce powiatowej i na wsiach po prostu nie mają czego szukać xD A jak ktoś podniesie larmo w większych miastach to wiadomo że tam siedzą ci lewacy od Tuska xD No i jeszcze wyjdzie że co oni się tych biednych ludzi czepiają, jak zwykle to lewicowcy są największymi rasistami. Partio prowadź.
eeehhh - @rea9: 
Polakom gratulujemy PiSu

Najlepsze że elektorat PiSu nawet nie zoba...

źródło: comment_1672776747BOoVUfjnffQ6IGCYcc9Olq

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@cichy-spokojny-grzeczny
Prawda, mi Gruzin ukradł telefon, szok, że znowu musimy pilnować telefonów w autobusach, cofnęliśmy się o 10-20 lat...
Jak był jakiś problem w uberze to oczywiście charakterystyczna flaga była zawieszona na lusterku
  • Odpowiedz
To nie ma znaczenia, ze sa Francuzami formalnie i mieszkaja tam, jesli czuja sie Marokanczykami czy inna nacja z Afryki, mimo, ze sa 3 pokoleniem najpewniej. To jak ze szczurem ktory urodzil sie w stajni z konmi - nie bedzie nigdy koniem :)


@wcaleniepchamsiewmultikonto: Jprdl, ale to jest gwóźdź w mózgu. To znaczy, że ty też nie jesteś Polakiem. Jest ogromna szansa, że jakiś procent twoich przodków stanowią Ukraińcy, Litwini, Żydzi
  • Odpowiedz
To nie ma znaczenia, ze sa Francuzami formalnie i mieszkaja tam, jesli czuja sie Marokanczykami czy inna nacja z Afryki, mimo, ze sa 3 pokoleniem najpewniej. To jak ze szczurem ktory urodzil sie w stajni z konmi - nie bedzie nigdy koniem :)


@wcaleniepchamsiewmultikonto: kierując się też twoją, nie bójmy się tego słowa, #!$%@?ą logiką, nikt nie jest Polakiem, bo mysz nie będzie koniem. Jesteśmy sztucznym narodem, bo kiedyś Polaków nie
  • Odpowiedz