Wpis z mikrobloga

bo im mocniej w naukę (...) tymbardziej oddalają się od prawdziwej nauki


@Springfield: dla takich perełek obserwuję ten tag. Im ktoś bardziej wykształcony i ma większą wiedzę naukową, tym większy debil. Opinie astronomów nt próby wyjaśnienia zjawiska - nic nie warte gówno. Opowieść menela, że kosmici dali mu pięcioka na piwo - prawdziwa nauka, I fuckin love science!!!, nauka elitarna i te sprawy. Chłopski rozum > rzeczowe podejście do sprawy
@PrawaRenka: a co tutaj można więcej powiedzieć jak nie wyśmiać? Jedyne co zwykły człowiek ma to jakiegoś gościa który mówi „wiem, ale nie powiem”, bądźmy poważni. Na nic innego niż śmiech lub politowanie to nie zasługuje.
@Usunelem_Konto: odcinek zrobili bardzo słaby ale oni chcą wierzyć jak mało kto, słowa Gruscha potraktowali jako zwykle gadanie bo tak jest w rzeczy samej. Grusch powinien przedstawić chociaż ułamek dowodu a opowiedział same banały. Dobrze to podsumowali, że chodzi o gonienie króliczka a nie złapanie.
@szuleer ale jaki ma dowód przedstawiać skoro on dalej musi sie trzymac tajemnicy on nie jest z tego zwolniony. Nawet podczas przesłuchania w kongresie niektórzy nie mieli dostepu do takiego stopnia tajności i musieli wyjść. A ma on to powiedzieć w wywiadzie dla telewizji ? bądźmy poważni.

On dowody przedstawił kongresie nam wcale nie musial nawet nic mówić. Ale z wzglendu na swoje bezpieczeństwo musial to zrobic.
@Usunelem_Konto: mógł powiedzieć, że posiadają ufo z Roswell, najgłośniejszą i rozdmuchaną sprawę sprzed osiemdziesięciu lat to i mógł podać inny przykład. Tak, powiedział o ufo we Włoszech też praktycznie z czasów drugiej wojny światowej. Gdzie inne incydenty? To jest tajna informacja w jakiś sposób? Nie bardzo bo taka informacja nikomu w niczym nie zaszkodzi ani nic.
Przez to wydaje mi się to wszystko banałami, sam bardziej nie wierzę niż wierzę w
@szuleer a po co mial mówić o jednym przypadku? On powiedział o wszystkich. Wystarczy, że powiedział i tak szokujące rzeczy publicznie. Banałami sa właśnie takie opinie, że wiedza jaką przekazał jest żadna. Dlatego kongres bierze to wszystko na tyle poważnie, że robią prawo pod to. Mi to lotto wierz sobie w co chcesz ale przestan kręcić i zakłamywać. Wysmiac mozna jedynie ich a wiesz czemu? Bo sa strasznie z****ni. Youtuberzy a teleskopy