Wpis z mikrobloga

@LebronAntetokounmpo: "Nowy Obywatel" jest na lewo od Czerwonych Khmerów. Chciałbym zobaczyć zakaz korepetycji w praktyce. Jedyne do czego doprowadziłoby tak idiotyczne prawo to wzrost cen i pogorszenie dostępności, w efekcie jest pogarszając jakość nauczania.
Swoją drogą jestem szczególnym miłośnikiem małżeństwa Okrasków piszących dla NO. To spałperyzowana inteligencja która pijąc piwko udaje klasę ludową, skądinnąd głosują otwarcie na PiS. Sam ten fakt powinien dać do myślenia i głosującym na PiS, i na
@pannkracy: Okrasków znam tylko z prostackich wpisów atakujących mitycznych libków i szukających ich tam, gdzie ich nie ma.

To spałperyzowana inteligencja która pijąc piwko udaje klasę ludową, skądinnąd głosują otwarcie na PiS. Sam ten fakt powinien dać do myślenia i głosującym na PiS, i na lewicę.


@pannkracy: bardzo celnie. Picie piwa, papierosy i mieszkanie w Zawierciu ma czynić ich tymi bliżej ludu.
@LebronAntetokounmpo: libkami dla Okrasków są wszyscy, poza nimi samymi i komunistami ich pokroju. Odnaleźliby sie idealnie w ZSRR tudzież dzisiejszej Rosji; za kase i piwko sa gotowi oddać wszystko. Jak wiadomo pełna micha i papierosek to apoteoza wolności i godności. Ambicje i praca innych uwierają, dorobi sie taki i kłuje w oczy piciem Pinty zamiast Kustosza.
I swoją drogą: jestem jak najdalszy od prawicowych czy konserwatywnych poglądów, i równie odległy od
@LebronAntetokounmpo: wczoraj na swój FP wrzuciłem wpis o tym, że w późnokapitalistycznym społeczeństwie skracanie czasu pracy jest po prostu przejściem z modelu #!$%@? na janusza/korpo na model łykania komercyjnej papki co zresztą jest wprost sprzeczne z tym jak pracę postrzegał Marks osobiście i w sumie co pisała później masa lewicowych autorów. Się dowiedziałem, że kucem jestem xD No niestety, dzisiejsza lewica to w dużej mierze po prostu ludzie pokroju Okrasków właśnie
@LebronAntetokounmpo: No i poglądowo Giełzakowi wychodzi praktycznie to samo, co Okrasce: liberalna polityka migracyjna jako narzędzie wielkiego kapitału przeciwko klasie ludowej, sprzeciw wobec małżeństw jednopłciowych ze względu na sojusz środowisk LGBT z tymże wielkim kapitałem, najlepsza lewica to polska prawica, tj. zawędrowanie na lewy kraniec podkowy aż do momentu uznania, że w sumie ten PiS to taki nie najgorszy, próba tworzenia polskiego lassalizmu na miarę naszych możliwości, wreszcie cokolwiek ciepłe