Wpis z mikrobloga

Było ustąp pierwszeństwa, nie ma.
Co nie zmienia, że rowerzyści i tak tam muszą pierwszeństwa ustępować.
Dlaczego ZDiUM zabrał znaki do końca nie wiadomo. Nie wiadomo też dlaczego nie zrobili tam wreszcie świateł.

Choć się domyślam.

#wroclaw
puexam - Było ustąp pierwszeństwa, nie ma.
Co nie zmienia, że rowerzyści i tak tam mu...

źródło: IMG_20230630_110619

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@puexam: wczoraj o 6.45 już był korek zaraz od ronda do właśnie tego hopka. O #!$%@? 6.45! xD I nie, przed instalacją tego gówna nigdy przed 7 nie było takiej akcji.

Przecież to, co miasto wyczynia na południu to musi być celowe działanie. Nawet małpa podjęłaby czasem dobrą decyzję, a oni ciągle wybierają najgorsze rozwiązanie.

No i czekam na sierpień, aż nadzór budowlany zamknie Pawią (chociaż pewnie obsrają pory i przedłużą
  • Odpowiedz
@puexam: chcę usunąć komentarz, co by wykopki cię nie stalkowały, ale "ta akcja jest dla ciebie niedostępna" ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@puexam znak usunęli bo wcześniej pierwszeństwo było "z urzędu". teraz go już nie ma to znak niepotrzebny. Znak zaś informuje nie o końcu DDR tylko o końcu CPR.

@Ogau korki są bo debile widzą jakąś "hopke" to zwalniają prawie do zera i potem jeszcze myślą, że jak do maksymalnej prędkości będą przyspieszać wciskając gaz na 10% to spalą więcej niż jak wcisną na jakieś 50-60%. Pseudo eco-driving to #!$%@? plaga i jakieś
  • Odpowiedz
@Viking-: uwielbiam twój chłopski rozum. Nigdy nie zawodzisz xD

CPR się skończył, ale DDR nie zaczęła xD

O powodach korków to nawet nie będę strzępił klawiatury xD
  • Odpowiedz
@puexam: ale będę miał bekę jak po otwarciu asfaltowej i lutoslawskiego wojszyce beda omijac korki buforowa xDDD tak jape darli zeby nie łączyć wojszyc z jagodnem, z ogauem na czele, a szykuje sie ze to bedzie najlepsza droga wyjazdowa z tego osiedla. Popcorn czeka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przecież to, co miasto wyczynia na południu to musi być celowe działanie


@Ogau: ale strzegomska też miała mieć po dwa pasy, a to co zrobili przy okazji TAT to jest śmiech na sali - masz plebsie #!$%@?ć wagonami bydlęcymi a nie autem.

  • Odpowiedz
tak jape darli zeby nie łączyć wojszyc z jagodnem, z ogauem na czele


@Wychwalany: lol, przecież ja zajebiście skorzystam z tej drogi i cieszę się, że ją otwierają. Co za debil xD

Ja mówiłem o autobusie. No i w sumie cieszę się, że go nie będzie, bo z mpk nie korzystam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I to już się dzieje, i nie tylko Wojszyce, ale i Ołtaszyn
  • Odpowiedz