Wpis z mikrobloga

Hej! Z okazji dzisiejszego DNIA PLANETOID #rozdajo dla dwóch plusujących bo nie oszukujmy się: za darmo to odpowiednia cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jeśli ktoś chce zrobić zakupy u wykopowego rękodzielnika w ten weekend uruchomiłem promocję w moim sklepie -20% na całe zamówienie, kod to oczywiście "usuń konto". Żadnych limitów, działa w całym sklepie i na wszystkie pozycje.

Pierwsza wylosowana osoba zgarnia zestaw galaktyczny - wisiorek i brelok który można sobie samemu wybrać z mojej strony
Druga osoba zgarnia bezterminowy kupon na -100zł i darmową wysyłkę w moim sklepie.
Trzeciej osoby nie ma, ale jeśli ten post uzbiera 1500 plusów trzecia osoba dostanie brelok "#!$%@?ć PiS" bo i tak już dłuższy czas chciałem go zrobić xD Wysyłka do paczkomatu po mojej stronie.

A u mnie dużo się dzieje, jak zawsze firmowo wzloty i upadki. Szukałem przez moment etatu (tak, znowu za kółkiem ciężarowego) ale tydzień temu wpadł mi jeden klient i temat który uratował moją sytuację, bo zamówił 10 projektów trytowych co dla mnie oznacza dużo pracy ale też duży zarobek.
Później pojawił się w moich drzwiach znajomy który szukał partnera biznesowego, by zrealizować jego pomysł robienia mebli dla kotów. Nie wiem, czemu jest zawsze tak, że wszystko jest na raz ale dogadujemy szczegóły i całość jest tak zajebista, że jeśli tylko będziemy się dogadywać będę mieć szansę żeby nauczyć się nowych rzeczy i jednocześnie działać już nie pojedynczo, a we dwójkę o czym od dłuższego czasu marzyłem.

Praca w pojedynkę ssie.

Więc w przeciągu w zasadzie dwóch miesięcy miałem skok od szczerych podliczeń 5 lat mojej działalności i zastanawianiu się "czy to ma jeszcze sens i czy mam na to jeszcze siłę", po "mam tyle pracy, że nie ogarniam i jest szansa w końcu zarabiać normalnie jak człowiek", co przyznam się rękodzielniczo nie zdarzyło się już od przeszło roku bo jestem tragicznym marketingowcem xD

Ciekawy rollercoster, nie powiem. Jeśli bym się poddał miesiąc temu, albo gdybym złapał naprawdę dobrą pracę za kółkiem marzenia o tworzeniu dużej pracowni rękodzielniczej i pracy na swoim oddaliłyby się pewnie o lata, a tu proszę - niespodzianka.

No i w kolejce czeka pisany przeze mnie artykuł odnośnie trytu - jestem na końcówce, prawdopodobnie będzie też w formie filmu więc będę się chwalić jak już coś posklecam.

Póki co tyle - tradycyjnie zapraszam do obserwowania/czarnolistowania #rozkminkrzaka które na nowym wykopie zniknęło całkowicie za co bardzo dziękuję moderacji, nowy wykop cudowna rzecz, dzięki zmianom w zasadzie tutaj nie zaglądam.

Miłego Miruny!

#rozdajo #rozkminkrzaka #rekodzielo #wlasnafirma #zywicaepoksydowa #tworczoscwlasna
bkwas - Hej! Z okazji dzisiejszego DNIA PLANETOID #rozdajo dla dwóch plusujących bo n...

źródło: ShinyEvenGoosefish-poster

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 17
A jakby ktoś z wygranych wolał coś innego - pierwsza i druga osoba mogą zgarnąć taki zestaw:
Drewniane pudełko z motywem Vegvisira + brelok i wisiorek Vegvisir ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bkwas - A jakby ktoś z wygranych wolał coś innego - pierwsza i druga osoba mogą zgarn...
  • Odpowiedz
  • 15
Jakby ktoś był ciekawy jak wygląda moja praca w warsztacie, to zapraszam do mojego teledysku z którego nieskromnie powiem jestem bardzo zadowolony ale nikt go nie ogląda łącznie ze mną xD

Za to muzyki można posłuchać, polecam Krzaka Krzakowskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bkwas - Jakby ktoś był ciekawy jak wygląda moja praca w warsztacie, to zapraszam do m...
  • Odpowiedz
  • 1
@kupczyk: Hahaha aż takiej niszy nie chcemy xD

Chodzi o ręcznie robione półki, drapaki, leżanki i tunele - elementy które we wnętrzach nie będą szpecić a uzupełniać styl danego miejsca i jednocześnie będą zgodne z behawiorystyką kotów - więc w skrócie przystosowanie miejsca dla nich :)
  • Odpowiedz
  • 1
@LukOl: Właśnie dzisiaj robię wysyłki więc w środę powinno być wszystko u Ciebie :)

Dzięki za zakupy u mnie Miras!
  • Odpowiedz