Wpis z mikrobloga

@JennyTheFrog przedwczoraj założył konto i akurat przypadkiem postanowił napisać coś pozytywnego o Ukraińcach. No co za przypadek xD. Według niego każdy, kto nie lubi Ukraińców albo ma do nich jakiś problem to robol, ćpun albo alkus xD.

Ogólnie wywodzę się z lekkiej patologii, tzn. dalej mieszkam w tym samym mieście ale teraz będąc już 30 letnim facetem z dobrą pracą udało się zmienić nieco środowisko. Po rozmowie ze starymi znajomymi doszedłem do wniosku że ludzie którzy najbardziej szczują na Ukraińców to sfrustrowani robole zarabiający najniższą krajową i wszystkie inne ćpuny i alkusy. Jednak kiedy rozmawiam z ludźmi bardziej inteligentnymi to każdy dobrze wie że jest aktualnie taka potrzeba żeby przetrzymać ich tutaj i pomagać im jak najwięcej bo my też na tym korzystamy a Wołyń itp. poczeka aż będzie lepsza okazja.


#ukraina
  • 8
szuka też myszki i klawiatury do 400 złotych


@gryyyn: O kurde. To rzeczywiście zmienia postać rzeczy. xD

NO PODEJRZANE JAK CHOLERA, NIE


@gryyyn: Tak podejrzane. Bo na wykopie jest masa takich zielonek.

Po co #!$%@? tag takimi głupotami?


@gryyyn: Bo mnie to wnerwia że ktoś sobie co chwile przeprowadza na wykopie tego typu akcje. To samo było przed wyborami. Masa uśpionych kont nagle się uaktywniła.
Dlaczego każda świeża zielonka
chyba moja odpowiedz mu sie nie spodobało i spadło z rowerka


@vismaiorr: Ja mu napisałem "I aż założyłeś konto, żeby nam to powiedzieć" i też usunął xD. Gościu potroluje kilka dni, dostanie bana i założy kolejne konto. Tagowe ukrofile będą do jego postów się tasować.