Wpis z mikrobloga

#!$%@?ć ludzi, którzy na jakimś korespondencyjnym coachingu dowiedzieli się, że odniosą sukces, kiedy będą silnie podawali rękę, a potem wprowadzają to w życie tak, że przy przywitaniu nie dadzą ci nawet szansy na wsunięcie ręki w rękę do końca tylko łapią cię szybko za palce i je zgniatają. Nie, nie uważam że jesteś pewny siebie, uważam że jesteś debilem.
#gorzkiezale
aski - #!$%@?ć ludzi, którzy na jakimś korespondencyjnym coachingu dowiedzieli się, ż...

źródło: sadasdasd

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@aski: najzabawniejsi są Ci, którzy muszą dorabiać sobie historyjkę do nieudanego uścisku dłoni prawdopodobnie z powodu, że OP podał śledzia zamiast graby
  • Odpowiedz
@Zulf: nie ma flaków, tylko zjebki za szybko i zbyt mocno ściskają. Kiedyś podawałem rękę takiemu lokalnemu biznesmenowi (akurat jest milionerem) i myślę, że normalnie podam ręke, a ten zjeb na końcówce przyspieszył i złapał mi dłoń zanim zdążyłem ją zacisnąć i jeszcze ściska xDD W pozycji jak ją złapała nie dało się nic zacisnąć bardziej xDDD
  • Odpowiedz
  • 2
@aski:

Czasem się zdarzy i wtedy zawsze mówię coś w stylu czekaj, daj mi jeszcze raz tę łapę bo coś nie trafiliśmy.
  • Odpowiedz