Wpis z mikrobloga

Chciałbym zacząć #dietapudelkowa w #ntfy.
I mam tutaj kilka pytań:
1. Polecacie?
2. W których posiłkach są koktajle i batony bo tego bym wolał nie brać, chce zmniejszyć liczbę posiłków.
3. Czy jest tu jakaś dieta bez laktozy bo nie widzę?
  • 4
@kubaw92:
1. Polecam przerobiłem sporo diet i od nich dla mnie najlepsza w stosunku cena/jakość. Tylko kupił z kodem zniżkowym co najmniej 8%, teraz jest np. 12%.
2. Posiłki masz do wyboru, więc zawsze możesz nie wybierać koktaji. Generalnie w pakiecie podstawowym bardzo rzadko się zdarzają. Batony są w diecie 2500 kcal (1sztuka) i 3000 kcal (2 sztuki) i tego nie da się uniknąć,
3. Możesz sobie wybierać posiłki bez laktozy.
@kubaw92: Batony są dodatkowo w formie przekąsek. 3000 kcal to 5 posiłków + 2 batony. Nie są to batony proteinowe, tylko bardziej tłuszczowo-węglowodanowe. Generalnie na początku spoko, ale szybko się przejadają.
@kubaw92: u mnie też od dłuższego czasu ntfy zamawiane. Generalnie polecam, zdarzają im się słabsze dania, ale to i tak najlepsza z diet pudełkowych dostępnych na rynku. Tylko tak jak @janosikk napisał, najlepiej zamawiać z jakimś kodem, jak się pośpieszysz, to masz aktualnie 12% rabatu: https://wykop.pl/wpis/71867431/zabierz-diete-nice-to-fit-you-w-wakacyjna-podroz-z A jak nie chcesz batonów czy posiłków z laktozą, to instalujesz sobie ich appkę select i zamawiasz sobie to co chcesz w danym dniu -