Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Kiedyś młoda Rossati pozwała starego Żuławskiego o "Nocnik", że niby Esterka, to ona. Książkę przeredagowano, dostała jakieś tam hajsy PLNów odszkodowania, a potem wyszło meetoo i wszystkie które Weinstein obracał dostały w #!$%@? wysokie milionowe odszkodowania.
Na szczęście między nimi nic nie było, na co był już wyrok sądu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Gdyby nie ona, nawet nie wiedział bym, że taka książka istnieje, a tym bardziej nawet jeśli bym wiedział, to za #!$%@? nie domyślił by się, że to może chodzić o nią xD

Zajebiście, zaraz zamawiam książeczkę z dostawą do Paczkomatu xD
  • Odpowiedz
  • 13
Gdyby nie ona, nawet nie wiedział bym, że taka książka istnieje, a tym bardziej nawet jeśli bym wiedział, to za #!$%@? nie domyślił by się, że to może chodzić o nią xD


Zajebiście, zaraz zamawiam książeczkę z dostawą do Paczkomatu xD


@Cammi4l mam tak samo. Wczoraj naprawdę zamówiłam xd Na razie gówno straszne i chaotyczny styl pisania, ale przebrnę. Czuję, że warto.

@apee https://wykop.pl/link/7141765/omenaa-mensah-pozwala-autora-ksiazki-dziewczyny-z-dubaju-2
  • Odpowiedz
Wiadomo, że cała ta sprawa z Omeną jest mocno plotkarski, ale mimo wszystko skomentuję, bo jedna rzecz mnie tu żenuje:
Omenaa mówi, ze ktoś chce umniejszyć jej działalność charytatywną.
Ale według mnie nie ma związku z jej obecną działalnością charytatywną, a tym co robiła ileś tam lat temu i co ponoć jest opisane w książce.
  • Odpowiedz