Wpis z mikrobloga

@Ice_Glaze: no teraz to ja nic nie rozumiem xd Fornal wchodzi z Włochami i od razu mamy jakieś kontry, momentami ta gra wygląda bardzo dobrze, a przynajmniej się jakkolwiek klei i go nie ma xd
No nie rozumiem, po tym całym zgrupowaniu nie umiem już dodawać 1+1.
  • Odpowiedz
  • 2
OFICJALNY SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI NA TRZECI ETAP VNL 2023:

R: Janusz - Łomacz

A: Kurek - Kaczmarek

Ś: Bieniek - Huber - Kłos - Kochanowski

P: Śliwka - Leon - Semeniuk - Bednorz

L: Zatorski - Popiwczak
  • Odpowiedz
  • 1
@Zynklu: Może, kontuzja, może tylko odpoczynek?
Ale to tak słabo pasuje do Bednorz grał tyle samo ile Fornal na dodatek Bartek przed Rotterdamem miał problemy z zatruciem, w Rotterdamie na meczu miał problemy z plecami i był zdjęty.
Nie wiem, zobaczymy - co by nie było ciekawa decyzja.
  • Odpowiedz
@Ice_Glaze: Fornal pewniak. Ma być w Gdańsku. Filipiny to turniej na odpalenie kogoś z trójki Semen/Bednorz/Leon. Stawiam na BB, bo ciężko mi będzie się przyzwyczaić do ważnej imprezy z Bednorzem w składzie XD a też głupio, żeby Grbić rezygnował z jakiejś tam tradycji, że on zawsze jest odpalany i są wokół tego największe kontrowersje XD
  • Odpowiedz
  • 1
@czarny_matt94:
Nikola Grbić dla TVP SPORT: (...) Podkreślę jeszcze raz – Tomasz Fornal nie jest poza finałami VNL. Nie twierdzę jednak, że tym samym na sto procent znajdzie się w czternastce, ale kontynuuje treningi i wróci do Spały.

Tak więc ten tego..... ( _)
  • Odpowiedz
@Ice_Glaze: wydaje mi się że grbic nie chce jeszcze skreślać Bednorza więc go ciągnie, nie chce mi się szukać statystyk ale Bednorz w klubie > Bednorz w kadrze, a szkoda, syndrom Semeniuka w nim widzę, nie może się przełamać w kadrze.
  • Odpowiedz
@Zynklu: kiedy Bednorz miał się na kadrze przełamywać?
Analiza rok po roku:
- 2018 - odpalony dość wcześnie, w dziwnych okolicznościach
- 2019 - słaba faza grupowa, kapitalne Chicago, odpalony
- 2020 - wiadomo
- 2021 - słaby mecz z Włochami, USA i fatalny z Iranem, bardzo dobry z Bułgarią, odpalony
- 2022 - kontuzja, mecz z Iranem na prochach, pół meczu z Holandią bodajże, wejście w meczu z Iranem w
  • Odpowiedz
@czarny_matt94: fajne zestawienie. Może to moja pamięć tylko ale mam wrażenie że dodatkowo Bednorz nigdy nie grał z pierwszą kadra tylko z jakimiś dziwnymi zbieraninami co na pewno mu nie pomagało. Wg mnie takie turnieje jak Liga światowa są po to żeby się przygotować do docelowym imprezy, niech się ogrywa Bednorz I Semeniuk bo się przydadzą na mistrzostwa
  • Odpowiedz