Wpis z mikrobloga

Cześć, szukam hulajnogi z dobra amortyzacja, na kostkę i płyty chodnikowe, która pokona spore i długie wzniesienie, najlepiej na każdą porę roku. Myślę nad joyor y6 , na pewno będzie wymagać uszczelnienia.,czy taka będzie ok czy może jest coś lepszego w podobnej kwocie?

#hulajnoga #hulajnogaelektryczna
  • 25
  • Odpowiedz
@benetti Dorzuć te pińcet czy tam osiemset złoty i kup Kukirina G2 Max, tylko tego nowego. Nie zawiedziesz się. Amortyzacja jest w #!$%@?ę jak się zrobi te 100km, bo wtedy mięknie lekko. Dodatkowo jest regulowana tył, przód.
  • Odpowiedz
@benetti Bo z tego co pamiętam G2 Max były dwie wersje. Jedna chyba do '21 produkowana w stylistyce kolorowej czarno/czerwony i w dodatku pod inną nazwą producenta. Kugoo, Kugoo Kirin czy coś w ten deseń, natomiast ta nowsza to rok albo '22 albo '23 produkcji. I to już Kukirin ten o którym mówię. Stylistyka - czarno/pomarańczowa. Ja swojego kupiłem w kwietniu, za 4,3k. I uważam teraz że niepotrzebnie przepłaciłem, ale zależało mi
  • Odpowiedz
@benetti W deszcze jedzie, ale ja po każdym ją myję pod ciśnieniem, ale z umiarem. Ze szczelnością nie mam większych problemów bo w deszczu staram się nie jeździć. Najgorzej jest zaraz po, tzn. kałuże i piasek. Bo się zaraz cała #!$%@? i potem piasek skrzypi w trakcie jazdy.

O śniegu to całkiem zapomnij, jak masz drogę polną z nawet minimalną warstwą sypką to już czujesz że albo przód albo dupa ucieka.

Droga
  • Odpowiedz
  • 0
Ok, dzięki za pomoc, najchętniej bym ją jeszcze gdzieś wypróbował ale chyba jednak się na nią zdecyduje, pozdrawiam
  • Odpowiedz
@benetti Daje. I to całkiem nieźle. Ale zacznę od początku. Pierwsze co zrobiłem to oczywiście Vmax. Przy mojej wadze wyświetlacz pokazywał mi 52kmph przy ok 60kg, ciepło, bez wiatru. Sceptycznie do tego podchodziłem, to zrobiłem drugą rundę i z GPSem wyszło 52,5. Najs.

Jak na moją wagę to moc tego jednego silnika na dupie spoko daje radę. Ale im większe obciążenie, czyli prędkość w opór, albo właśnie podjazdy pod górkę, tym większe
  • Odpowiedz
  • 0
@EnderWiggin: no ja mam 94kg i właśnie zależy mi żeby mnie wywiozła pod tą górę, a mieszkam w takim terenie, że bardziej mi zależy nad tą mocą pod górę niż na zasięgu
  • Odpowiedz
@benetti Jeszcze jedna opcja, o której zapomniałem. Trasę 26km, w większości na pełnej #!$%@? powoduje spadek baterii rzędu jakich 25-30%. Przy takim spadku oczywiście Vmax maleje, więc optymalnym rozwiązaniem jest spokojna jazda ok 25kmph.

Jak ważysz 94kg to alternatywa jest taka żeby dołożyć więcej i kupić coś z dwoma silnikami. Ale to już poza moją materią i nie mam porównania.
  • Odpowiedz