Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą ci karciarze i zagarkowicze. Hehehe jestem taki nowoczesny i zapłacę zegarkiem za ziemniaczki. Ojej coś płatność nie chce przejść. Ojej spróbuję drugą kartą. #!$%@? przyłóż najlepiej xDDD
Żeby 5 zł nie mieć w portfelu to już trzeba być ociężałym umysłowo.

#pieniadze #bekazpodludzi
  • 106
  • Odpowiedz
@Nie_bede_mial_zony: Masz racje, powinniśmy się cofnąć do kartek jak za komuny. Opie świat idzie do przodu i bardzo dobrze. A te wszystkie monety od 1 gr do 5 gr wywaliłbym wszystko w #!$%@?! Mnie to bardziej #!$%@?, że jak chce zapłacić w centrum miasta w parkometrze to nie ma opcji kartą...to jest dopiero chore
  • Odpowiedz
Masz racje, powinniśmy się cofnąć do kartek jak za komuny.


@Kreoger: To porównanie jest tak głupie, że szok xD System kartek to nie waluta tylko reglamentacja dóbr i prędzej będzie miała miejsce w Twoim wymarzonym bezgotówkowym świecie.
  • Odpowiedz
@Nie_bede_mial_zony: stawiam że mniej razy, niż bilioniarz blokujący kasę z kasjerką, w której musiałem akurat stanąć bo na samoobsługowej żeby kupić alkohol trzeba mieć odkliknięte przez tą samą kasjerkę, która nie wstanie i nie podejdzie od razu, tylko trzech biloniarzy musi obsłużyć, każdemu odliczyć miedziaki i tak dalej xD
  • Odpowiedz
@onmatopeja: zniewolony? dostaje wyplate na konto, skad mam brac pieniadze w gotowce? chodzic wyplacac co kilka dni? a w jakim celu, co mnie obchodzi ze bank sie dowie ze zrobilem zakupy za 60zl w biedronce lol? ale zniewolenie
  • Odpowiedz