Wpis z mikrobloga

Poszukuje UPS'a do podtrzymana stanowiska 2 monitory + laptop + router (dodatkowo czasami PC'et ale tutaj chodzi o te parę minut na wyłączenie) na czas braku prądu/usterek po burzach (czas podtrzymywania około 60-90 min). Wydaje mi się że opcja 550W/1000VA będzie odpowiednia.
Zastanawiam się nad modelem, w oczy rzucił mi się CYBERPOWER VP1000ELCD, miałem też na oku greencell'a ale z opinii widzę że są dość słabe jakościowo. Czy użytkuje ktoś może ten ups lub mógłby polecić jakiś inny sprawdzony model w budżecie +-600 zł ?

#it #komputery #sprzetkomputerowy #elektronika
  • 8
@vaars: W cenie 600 zł to 10-15 minut w tej cenie ci to uciągnie. Nie ma szans żebyś znalazł coś co podziała 60-90 minut. A firma jeden uj domowy ups to nie jest jakaś zaawansowana technologia :) Najważniejsze jakiej jakości baterie w nim siedzą.
@EnderWiggin: Myślisz że mirek to zrobi jak szuka ups-a trzymającego 1,5 godziny. Sama w sumie wymiana na lepsze nie dużo pomoże ale już wymienienie na takie o większej pojemności już tak. Ja tak zrobiłem z upsem do kotła C.O. i w sumie trzyma 1,5 godziny.