Wpis z mikrobloga

#hempshot
witam, ile mniej więcej uczucie strachu i paranoi będzie się utrzymywać po bad tropie na 20ml hempshota Miami haze?

wypiłem wczoraj około godziny 12 20ml hempshota i mniej więcej 2 godziny później zaczęły się nieprzyjemne efekty. zaczęło się od lekkiego piszczenia i ucisku w głowie oraz dreszczy w nogach. Wyszedłem sobie na dwór to mnie spory strach obleciał więc wróciłem sobie do domu i zacząłem się trochę uspokajać ale było jeszcze gorzej bo zaczęły się halucynacje. Nie wiem za bardzo jak to opisać ale były to niezbyt wyraźne kształty czarnych postaci wychodzące jakby z rogów moich oczu. Pod wieczór już wie trochę uspokoiłem i udało mi się normalnie przespać 8 godzin. Z rana znowu zacząłem odczuwać strach a halucynacje powróciły jednak zdążają się dużo rzadziej i nie są aż tak intensywne. Ogólnie w takim stanie jestem do teraz i zauważyłem że przebywanie z innymi bardzo mnie uspokaja i nie doświadczam ataków paniki który odczuwałem wcześniej.

ogólnie to polecam @Palexpres fajne hempshoty mają, fajny smak no i oczywiście działają czego szczerze się nie spodziewałem
  • 17
  • Odpowiedz
@loszyngolem: po mojemu 20 ml to już końska dawka, nie wiem jak wyćwiczony organizm muszą mieć ludzie, którzy piszą, że ładują butelkę na raz xD
zjedz coś, popij i odpoczywaj jutro będzie już git.
Ze shotami zawsze jest ten problem, że nie wiadomo kiedy wejdzie i kiedy puści, raz zaliczyłem słodko-gorzki poniedziałek z tego powodu ( ͡º ͜ʖ͡º)

swoją drogą może kolega jest na skraju schizofrenii
  • Odpowiedz
  • 0
@Dwudziestydrugi no jakbym wiedział że nie będzie fajnie to bym tego nie pił. A swoją drogą to gdyby wchodził chociażby z poł godziny dłużej to bym pewnie z 5ml jeszcze wypił. ciekawe jak by się to skończyło
  • Odpowiedz
@Dwudziestydrugi tu nie chodzi i tolerke. pierwsze shoty to rzeczywiście było gówno i waliło się butle na 1-2x, obecnie to co jest na rynku czyli cannabis boys ma tak dopracowana formule, że 10ml potrafi już fajnie poronić, 20 to już dobra #!$%@? nawet, gdy masz wysoką tolerke.
@loszyngolem weź nie przesadzaj człowieku, to tylko THC xD dawno ci zeszła bomba, ale sobie coś wkrecasz widzę
  • Odpowiedz
  • 0
dziwne to bo nie są to tak jakby pełne halucynacje tylko widzę w rogu jakiś kształt ciemny a on się przesuwa na środek mojego wzroku przypominając np jakąś twarz
  • Odpowiedz
@loszyngolem jednak Greenout jest w tej kwestii kapkę stabilniejszy. Po hempshotach miewałem bad tripy, po GO nigdy. Spróbuj rozcieńczyć z jakimś sokiem - trochę inaczej się przyswoi. Warto przed wypiciem ściągnąć kilka buchow dobrej jakości CBD.

Po 5-6h jakiekolwiek efekty, po takiej ilości powinny całkowicie minąć
  • Odpowiedz