Wpis z mikrobloga

jak ktoś nie widzi różnicy między ruskimi a ukraińcami to nie ma nawet co z nim rozmawiać tylko na czarno bo wiadomo, że nie ma zbyt rozwiniętego mózgu


@fff112: jakie to różnice?
@Korax No oczywiście, przepychanie tezy że Ukraińcy nie różnią się niczym od ruskich to nie propaganda. Jakoś nie zestawiasz tu Brazylijczyków suchymi danymi. Idź być ruskim pajacem gdzie indziej.
Revolut


@Ranmus: poważnie uważasz, że STALKER ma większą wartość niż Bracia Kamarazov Dostojewkiego? Porównujesz jakąś fikcyjną strzelankę do poważnych dzieł, które miały wpływ na myśli filozoficzne w całej Europie? Poważnie nie wstydzisz się publicznie zabierać głosu będąc takim ignorantem?

ps. zapomniałeś dodać, że Revolut zakładał również rusek, a ogólnie kapitał to jest Brytyjski....
jak widze slowo ukrofil, fajnopolak lub podobne to natychmiast wiem ze mam do czynienia z osoba o bardzo niskim IQ,


@Atryu: to jest osoba która wyłączyła media i włączyła myślenie. Tyle, że to ostatnie odpaliło się w trybie awaryjnym.
@Ranmus: poważnie uważasz, że STALKER ma większą wartość niż Bracia Kamarazov Dostojewkiego? Porównujesz jakąś fikcyjną strzelankę do poważnych dzieł, które miały wpływ na myśli filozoficzne w całej Europie? Poważnie nie wstydzisz się publicznie zabierać głosu będąc takim ignorantem?


ps. zapomniałeś dodać, że Revolut zakładał również rusek, a ogólnie kapitał to jest Brytyjski....


@gupi_ja: Mój komentarz był ironiczny, to tak słowem wstępu (nawet w Stalkera nie grałem). Nie umniejszam twórczości klasycznych