Wpis z mikrobloga

Nikt mnie nie przekona, że coś takiego to tylko samo #!$%@?. Dziewczyna musiałby #!$%@?ć dzień w dzień jak górnik przodowy.


@niecodziennyszczon: widziałem programy z USA i UK i to jest możliwe tak upaść się jedząc ich wysokokaloryczne posiłki i wcale nie musisz jeść kilogramów, bo wystarcza jakieś sosy, słodycze i przetworzone żarcie. Dalej to będą olbrzymie ilości dla zwykłego czlowieka, ale jeden posiłek to nie będzie dwa wiadra makaronu tylko np
  • Odpowiedz
#!$%@?, musiałby te cukierki #!$%@?ć kilogramami dziennie. Wiem coś o tm. sam lubię słodycze jak #!$%@?,


@niecodziennyszczon: Nie musi wcale jeść jak #!$%@?. Jeżeli przykładowo ma 165 cm i 120 kg oraz 24 lata to przy siedzeniu na dupie jej zapotrzebowanie kaloryczne będzie w okolicach 2500-2600. Dla porównania facet mający 80 kg i 180 cm chodzący te 2 razy w tygodniu na siłownie i ruszający się na nogach zamiast wszędzie autem
  • Odpowiedz
@AMBIWALENTNYPSIUR: Ale ja nie piszę #!$%@? o jakichś brzuchatych randomach co to ważą 20-40 kilo ponad normę, bo siedzą na dupę przed kompem, żrą chipsy i mają #!$%@? bęben, tylko o dziewczynie ze znaleziska co ma główkę urwaną od dziewczynki 50 kilowej i przyszytą do ciała 120 kg. To nie jest standard i żadne #!$%@?, że po prostu je więcej i siedzi na dupie, ale ogólnie to wszystko działa u niej
  • Odpowiedz
@irolslozok: Ale ty tego nie wiesz. Zatem takie tezy też opierają się tylko na twojej wierze. No chyba, że jesteś lekarzem dietetykiem, specjalistą od metabolizmu, #!$%@? mujem dzikim wężem. Machnij mi zdjęcie dyplomu, nie wymagam oczywiście danych osobowych. To wtedy rozumiem, że masz doświadczenie, jesteś na bieżąco z wiedzą na ten temat w związku z czym zwracam honor. Jednak śmiem twierdzić, że ktoś taki prawdopodobnie wykopkową bekę z tłumaczenia tego w
  • Odpowiedz
w stanach bardzo dużo ludzi tak wygląda.


@eloar: w UK jest jeszcze gorzej z tym. tam są już tak spasieni, że ogrom ludzi porusza się na wózkach elektrycznych i nikt na nich już nawet uwagi nie zwraca.
  • Odpowiedz