Wpis z mikrobloga

Uszanowanie, myślałem nad powrotem, ale widzę, że zostało masę rzeczy dodanych. Czy jest może jakaś seria filmów, albo jakaś lista z update'ami i opisem wszystkiego? Zatrzymałem się na tym, że dodali Roshamuul i training offline, a tu jakieś stworki latające za graczem, automatycznie zbieranie lotu, jakieś imbuingi.
Btw ładny ots się zrobił, cipsoft wprowadził może własnego bota?

#tibia #antica
  • 8
  • Odpowiedz
@Nighthuntero jakiś czas temu zrobiłem mały powrót. Dużo nowego contentu, rozkręca się dopiero od 300 lvl i warto mieć ekipkę. Na początek ogarnij o co chodzi z imbu i znajdź kogoś kto ci zrobi t3. Bez tego w obecna tibie nie da się grać
  • Odpowiedz
Powiem tak ja wracałem po jeszcze dłuższej przerwie bo z okresu 8.6 do 10,96. Teraz może nie jestem na bieżąco ale grałem jeszcze jakieś półtora roku temu i generalnie Powiem ci że generalnie jak złapiesz na nowo dawną zajawkę to zaczniesz kumać tematy oglądać sobie filmiki i dużo wywnioskujesz po prostu z samego grania w końcu jesteś tbijczykiem. Polecam kanał Zaraksoo tam robi omówienie każdego update zimowego i letniego. Ale ogólnie bym
  • Odpowiedz
Tak jak pisał morek @ojrzan88 gierka musi się rozwijać i iść do przodu. Ktoś powie ze teraz jest paytoplay. Ja się nie zgodzę ale na pewno jest paytowin ale #!$%@? w to bo to jest tobia nasza ukochana gierka z dawien dawna. A własne dzięki update i zmianą które wprowadzono Tibia wyszła z okresu kryzysowego i na nowo odzyskała graczy i dla mnie to jest Sztos A w ogóle to napisz jakie
  • Odpowiedz
  • 0
@C13CH4N: Jasne, dzięki.

a uwazasz ze gra utrzymałaby tyle graczy bez wprowadzania zmian i podążania za trendami?


@ojrzan88: Jakoś szczególnie nie przeszkadzają mi te zmiany tylko właśnie trochę śmieszy jak to się rozwinęło na przestrzeni lat.

Tibia wyszła z okresu kryzysowego i na nowo odzyskała graczy i dla mnie to jest Sztos


@Xeleremegue: Tak jak wspomniałem, nie mam z tym problemu, tylko bardziej kwestia sentymentu w którą stronę to
  • Odpowiedz
Czy jest może jakaś seria filmów, albo jakaś lista z update'ami i opisem wszystkiego? Zatrzymałem się na tym, że dodali Roshamuul i training offline,


@Nighthuntero:
Roshamuul dodano w 10.30
TU: https://tibiopedia.pl/updates/main
masz listę wszystkich głównych updatów, możesz sobie sprawdzić co i kiedy zostało dodane
Tu : https://tibiopedia.pl/articles
masz opisy części tych opcji dodatkowych (część jest przeterminowana), skup się na:
imbuing, preye, Bestariusz i charmy, Kuźnia wzniesienia, daily rewards, wheel of destiny
  • Odpowiedz