Wpis z mikrobloga

Wiem że co opinia to inna a moja jest tylko jedną z wielu, ale jakoś ten set kompletnie mi nie podchodzi xD Co gierke typ bierze itemy pandory albo jakieś inne gówno i robi 3x albo 6x Zeke + Garen xD W poprzednim secie Diament wbity na spokojnie a tutaj już 2 tydzień grania i nawet jak wygrywam to jakoś tak meh się czuję xD Dla mnie właśnie te augmenty w tft i ich losowość (mimo że często była przeciwko mnie) to było właśnie to coś "wow! siadło!". Teraz bierzesz sobie legendę TF'a albo jakiegoś LeeSina jak chcesz pod rolke i masz wszystko jak na tacy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

To tylko moje pierdzielenie, a jakie jest wasze odczucie?

#tft #leagueoflegends
  • 3
@Kadet20: dla mnie set super bardzo klimatyczny i można zagrać doslownie wszystko jak siądzie ale faktycznie ma podobno wysoki próg wejścia, czyli gra się trudniej co może być akurat zaletą bo się wolniej znudzi. Natomiast w praktyce sam sie irytuje jak goście szybko hituja swoich carry do topowych buildow z mety.
@Kadet20: moje odczucie? Set narazie jest grywalny tylko pod AD, jakikolwiek Comp oparty na magicznych pamperkach na początku jeszcze daje radę, ale potem nagle nie ma podjazdu.

Mam nadzieję że troszkę to zbalansuja, ponerfia trochę gunnersow i deadeye, i będzie troszkę lepiej