Wpis z mikrobloga

Na tagu jak widzę wysyp polskich hipokrytów, którzy z Majorka robią bohatera, bo "umarł" i tylko dlatego. Tak jakby to było wielkie osiągnięcie życiowe, albo jakby to wymazywalo jego winy. To była de facto podła kreatura, tak samo jak Konon . Owszem, dostarczał nam rozrywki, ale użalanie się nad tym bydlakiem jest słabe. Żeby nie było, krytykuje tych debili dryblasa, ekoludka, Nowaka czy Arona, ale błagam, nie róbcie z kryminalnego bydlaka i niewdzięcznika jakim był Majorek bohatera. On miał w dupie także was, widzów, niejednokrotnie wami gardził na lajtach, śmiejąc się z was.

#kononowicz #patostreamy
  • 25
  • Odpowiedz
@GienekKupiec1986: ale wbite w to mam. I nikt nie robi z niego bohatera, to twój wymysł. Po prostu wampir zamordował mi mojego ulubionego kabareciarza i chciałbym aby pobiósł konsekwencje - czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
@GienekKupiec1986: Ale fikołek. Tu nie chodzi o robienie z Majora bohatera tylko o to co zrobił Dryblas i Rudy. Tak pisali wszędzie że opiekują się Krzyśkiem i Majorem - ch*ja a nie opiekują, przed ich wejściem w uniwersum Knur i Nitroszczur byl w 100 razy lepszej kondycji.
  • Odpowiedz
@GienekKupiec1986 @Sztumking: Major wysmiewał sie z widzow tak mnie zabolalo jak sie zemnie smial ze chyba #!$%@? nitro rozpuszczalnik na raz tak sie przejalem jak mi wojtula pocisnal #!$%@? ludzie zmarł czlowiek czy to byl major czy nie major zmarł w sposob jaki nie powinien dlatego ludzie dostali #!$%@? krzywdy nikomu nie zrobil tym ze sobie powyzywal i byl jaki byl ile ludzi jest na swiecie #!$%@? na glowe tylko my
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: Nowoszkolni to mogli się wczoraj przekonać, jakim knurzysko jest człowiekiem, w momencie jak stali przed kaplicą i nagrywali, a ten pierwsze co to do nich podleciał i z mordą. Oni widzą tylko te filmy z mlecznego czy innego srik toczka, i serio myślą że to stary, biedny miły pan i należy mu pomagać. Ta dziewczyna co tam stała obok gościa z telefonem to chyba nie mogła uwierzyć w to co
  • Odpowiedz
@bary94pl: Knur jest kawal ch ale nadal wole knura niz morderce dryblasa z jego morda niewyjsciowa wy nie rozumiecie nowoszkolnych bo nowi i nie wiedza jak knur sie zachowuje ale tez nie rozumiecie ze dryblas #!$%@? czlowieka i co by knur nie zrobil to nie przegoni jacusia harasia w osiagnieciach takze porownojecie klotnie z czynem ktory doprowadzil do smierci ja #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@CrazyHaze:

ale tez nie rozumiecie ze dryblas #!$%@? czlowieka i co by knur nie zrobil to nie przegoni jacusia harasia w osiagnieciach takze porownojecie klotnie z czynem ktory doprowadzil do smierci ja #!$%@? xd


Nie bardzo nawet wiem, co ci odpisać. Jakąś bajkę sobie wkręciłeś, wskaż mi jeden fragment tutaj, gdzie ktoś napisał, cytuje:

nie rozumiecie ze dryblas #!$%@? czlowieka
  • Odpowiedz
@CrazyHaze: i po czym to wywnioskowałeś?
W sensie żeby nie było znów nie porozumienia jakiegoś, po czym wywnioskowałeś że "nie jarzę"?
Bo akurat to, że to dryblas się przyczynił do śmierci majora to jest oczywista oczywistość, i nie wiem z jakiego powodu niby stawiasz się w pozycji kogoś lepszego, kto odkrył jakąś wielką tajemnice niczym Sherlok Holmes, a my niewinni jak dzieci we mgle nic nie rozumiemy.
  • Odpowiedz
@bary94pl: Ci co znają tylko bielską kreacje knura nie powinni się nawet wypowiadać, najlepszym przykładem był Kaszewiak w sprawie dla reportera. Obejrzał 3 gnioty ekipy mcz i bronił ich, bo Krzyś mu powiedział że bardzo dobrze się opiekują i w ogołe dobrze robią. Mógł dłużej posłuchać knura, to by się dowiedział też że był ochroniarzem papieża, jadł kolację z królową Elżbietą i za maleńkości spał w Belwedzerze za czasów prezydentury Kaczyńskiego
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: Najgorsze właśnie jest to, że te kreatury centaurze faktycznie dopięły swego, i przedstawiły tą patologię w świetle "familly friendly" contentu, a z krzysia misia zrobili starszego schorowanego pana, i wszyscy go współczują.
  • Odpowiedz