Wpis z mikrobloga

Komentarz do znaleziska o bonie zdrowotnym za który ludzie mogliby sobie wykupić ubezpieczenie tak jak na #samochody #oc
Jak widać 78 osób nie rozumie jak działa coś tak prostego jak ubezpieczenie, to jest przerażające, że tacy ludzie mają prawa wyborcze.

https://wykop.pl/link/7140959/konfederacja-zamierza-wprowadzic-bon-zdrowotny-w-wysokosci-4340-zl

#ubezpieczenia #zdrowie #polityka #bekazlewactwa #bekazpisu #konfederacja #wybory
Hymenajos - Komentarz do znaleziska o bonie zdrowotnym za który ludzie mogliby sobie ...

źródło: ss

Pobierz
  • 11
@Hymenajos: Po takich komentarzach jak twój to ja się dziwie że dajesz rade samodzielnie oddychać bo o prawie wyborczym to nawet nie ma co gadać. W sumie nic nowego, konfiarze to darwiniści społeczni a pierwsi byście odwalili kite w systemie przez was promowanym, oczywiście warto wspomnieć że potem w jakiś pokrętny sposób, robiąc fikołka olimpijskiego obwinili za to lewactwo i stwierdzili że to nie był prawdziwy kapitalizm.
Njal - @Hymenajos: Po takich komentarzach jak twój to ja się dziwie że dajesz rade sa...

źródło: fd3b4bdfa8f7fe501719dfaafa006ef519e549e18affe20e9f4e6e89c9afc837

Pobierz
@Hymenajos: ja wiem jak działa ubezpieczenie w samochodach. składki są wyższe dla aut starszych, rozpadających się gratów, które w pewnym momencie przestaje się opłacać i naprawiać i ubezpieczać i się je oddaje na złom

więc ciekawe jak w waszym państwie korwina będzie jak starszy schorowany człowiek będzie chciał się ubezpieczyć? skoro sam podajesz tu analogię do samochodów to chyba taki dziadzia do eutanazji zamiast sztucznie mu przedłużać życie jakimiś głupimi operacjami