Wpis z mikrobloga

@kanasta: a co chcesz sprawdzić? nie mam najnowszych gier, z reguły czekam rok / dwa i dopiero ogrywam AAA. mam nawet ok kompa (ryzen 7 5800X + rx 6800 xt + 32gb ram), styka do 1440p monitora.

@paczelok: miałem na wishliście, ale usunąłem, za dużo czasu trzeba inwestować.
@paczelok: no no, już spokojnie panie bordo ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko flaszówka dla autystów ci się podoba, to już wiemy, inne gry nie istnieją a poza tym to pewnie grasz na laptopie z biedry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@inrzynier: Ja z drugiej strony mam takie autystyczne podejście że nie chcę grać w gry na Steamie bo mi zmienia info kiedy ostatni raz grałem i ile w daną grę grałem bez jakiegoś wglądu kiedy ostatnio gra była odpalana i tak dalej, choć mam trochę tytułów do dokończenia. xD
@inrzynier: nie kupowałem nic nowego najśmieszniejsze , ten sam cooler co miałem do i7 3770 oraz core quad q6600 - thermalright ultra 120 i dałem dwa noctua do tego, oczywiście jest też blaszka prostująca
@paczelok: no to niezłe druciarstwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) bardzo ciekawe jak ci się to sprawuje, biorąc po uwagę jak bardzo gorący jest ten procesor. w końcu nawet 360 aio ledwo daje radę utrzymać temperatury w okolicach 100 stopni.
@inrzynier: jest max 90 stopni z tego co widziałem i super to chłodzi, czytałem że stare coolery dziadzieją bo bajeczki o zuużytych heatpipe a ten działa nadal dobrze, 2 sztuki tego modelu mam w domu i nie chciałem marnować, druciarstwo lekkie bo musiałem coś przewiercić wiertłem żeby pasowało w zapince i poza tym wszystko pasuje , no ale mam płytę asusa która pozwala na zapięcie starego chłodzenia

https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/thermalright-120-ultra-extreme-czy-naprawde-extreme.html

ten model, cooler
paczelok - @inrzynier: jest max 90 stopni z tego co widziałem i super to chłodzi, czy...

źródło: uobaben

Pobierz