Wpis z mikrobloga

Im więcej osób kwiczy, żeby nie głosować na Konfederację, tym mocniej chcę na nich głosować xD
-od rana kilkadziesiąt wpisów, jacy wyborcy Konfederacji to kuce, niedojrzali, "z konfederacji się wyrasta", itp.
-wideo z Juleczką, która była w partii Korwin w poplamione koszulce, twierdząca, że ona ma mózg, a Konfederaci nie mają xD

NADAL NIE OGARNIAJĄ, ŻE TRZON KONFEDERACJI MA DZISIAJ 30-40 LAT. Z niczego nie wyrósł, ba! To często wasi szefowie w robocie xD
#polityka #konfederacja
  • 27
  • Odpowiedz
Im więcej osób kwiczy, żeby nie głosować na Konfederację, tym mocniej chcę na nich głosować xD


@DanPenna: ale argument, to może sobie na PiS zagłosuj? Na nich to dopiero ludzie kwiczą xD
  • Odpowiedz
wyborcy Konfederacji to kuce, niedojrzali, "z konfederacji się wyrasta"

Im więcej osób kwiczy, żeby nie głosować na Konfederację, tym mocniej chcę na nich głosować


@DanPenna: to jest tak dojrzałe jak JE Janusz Korwin-Mikke jest nową twarzą w polskiej polityce.
  • Odpowiedz
-wideo z Juleczką, która była w partii Korwin w poplamione koszulce, twierdząca, że ona ma mózg, a Konfederaci nie mają xD


@DanPenna: a nie jak w poplamionej koszulce, to nie ma dyskusji, mój głos więc idzie na konfę, oni zawsze tak ładnie ubrani
  • Odpowiedz