Wpis z mikrobloga

Im więcej osób kwiczy, żeby nie głosować na Konfederację, tym mocniej chcę na nich głosować xD
-od rana kilkadziesiąt wpisów, jacy wyborcy Konfederacji to kuce, niedojrzali, "z konfederacji się wyrasta", itp.
-wideo z Juleczką, która była w partii Korwin w poplamione koszulce, twierdząca, że ona ma mózg, a Konfederaci nie mają xD

NADAL NIE OGARNIAJĄ, ŻE TRZON KONFEDERACJI MA DZISIAJ 30-40 LAT. Z niczego nie wyrósł, ba! To często wasi szefowie w robocie xD
#polityka #konfederacja
  • 27
  • Odpowiedz
@DanPenna: ja jestem trochę po 30stce i popieram, moi dobrzy przyjaciele i znajomi podobnie. Ale znam też normików co za wszelką cenę w życiu unikają konfrontacji czy ryzyka, szczepią się jak kazali chociaż nie bardzo sami chcieli. Dzieci mieć nie będą, bo gotowi nie są, ale z psa czy kotów robią dziecko i tak je traktują. Oni wybiorą PO, a Konfederacja przecież to taka skrajna, skrajna aż tak skrajną, że
  • Odpowiedz
@ChempyTuj: zdziwiłbyś się, ludzie się nie chwalą bo postulaty Konfederacji nie są modne i nie są cool. Dożylismy czasów w których bycie transwestytą wyróżniających 100+ płci o marksistowskich, socjalistycznych poglądach jest lepiej widziane niż taki wolnorynkowiec o konserwatywnym światopoglądzie z rodziną i dziećmi. Chory świat.
  • Odpowiedz
  • 1
@obserwator_nsa: ale to też nie chodzi tylko o ten cały wokeizm. Po prostu od 35 lat jesteśmy okradani. Kto to widział, że musisz płacić składki ZUS (emerytalne), czy zarobiłeś, czy też nie. Nie zapłacisz, przyjdzie komornik. Emerytury i tak mieć nie będziemy. Zwłaszcza dzisiejsi 30 latkowie+ jej mieć nie będą. Stopa zastąpienia 25%? Przy etacie! U przedsiębiorców będzie to 15%!
Ludzie po prostu mają dość ZŁODZIEJSTWA.
Mentzen popełnia błąd, że
  • Odpowiedz
@obserwator_nsa: raczej bym się nie zdziwił, po prostu zauważyłem prawidłowość że jedyni wyborcy konfederacji których znam to pracownicy fizyczni, taksówkarze czy inni o niskich kwalifikacjach. A konfederacja nie jest skrajna, jest po prostu populistyczna ale w innym zakresie niż to klasycznie rozumiemy.
  • Odpowiedz
@ChempyTuj: ja nie znam prywatnie takich ludzi, a jak mam do czynienia to nie rozmawiamy o polityce. Haha a kredyty 2 czy 0% nie są populistyczne? Dopłaty do najmu, zasiłek menstruacyjny, 800+, to nie są populistyczne hasła?
  • Odpowiedz
@obserwator_nsa: ja mam takie osoby w dalszej rodzinie, albo rodzinie żony i serio tak jest. Pogadaj z taksówkarzami jak jedziesz, tam rządzi konfa albo pis. Oczywiście że to co napisałeś to populistyczne hasła ale to dlatego że polacy to naród który tego populizmu łaknie. Z drugiej strony gospodarcze hasła konfederacji to taki sam populizm. Nie ma prostych rozwiązań, a darwinizm społeczny połączony z konserwatyzmem światopoglądowym to jakaś egzotyczna koncepcja która
  • Odpowiedz
@ChempyTuj: Bzdury, właśnie liberalizm rynkowy i konserwatyzm światopoglądowy zawsze idzie ze sobą w parze. Uproszczenie czy obniżenie podatków to populizm xD no tak, prawo tylko da się komplikować a podatki podwyższać
  • Odpowiedz
@obserwator_nsa: Obniżanie podatków to jedno a populistyczne hasła o bardzo drastycznych obniżkach to drugie. Oczywiście można rezygnować z bardzo wielu wydatków państwa które obecnie są zbędne ale to nie da możliwości obniżek podatków które proponuje konfa a najwyżej da możliwość że nie będziemy się dalej zadłużać w takim tempie jak teraz. Drastyczne obniżki czy wręcz likwidacja cześci podatków czy składek to wprost darwinizm społeczny. Cześć osob straci dostęp do edukacji,
  • Odpowiedz
postulaty Konfederacji nie są modne i nie są cool


@obserwator_nsa: ładnie ubrałeś w słowa "są tak głupie ze nawet wyborcy nie wspominają"

Spójrzmy prawdzie w oczy na konfederacja głosują osoby o poglądach patriotycznych i/lub religijnych którzy mają wystarczająco oleju żeby nie głosować na PiS. Mogliby postulować cokolwiek i wszyscy by przyklaskali niestety nie widzą ze to PiS w jeszcze gorszym wydaniu
  • Odpowiedz
  • 0
@obserwator_nsa Jak chcesz ryzykować to idź za własne pieniądze do kasyna a nie będziesz obstawiał wolnością milionów polskich obywateli chory człowieku...
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: Nie, musisz głosować na PO! Albo chociaż na Lewicę, Hołownie, nawet na PiS, ale tylko nie na Konfederację ludziee. Bożeeee tylko nie na nich, gdy łone wejdą znów do sejmu to koniec świataa!! Słońce już wzejdzie i mrok zstąpi z otchłani piekieł i jeszcze ruscy, ruscy przyjadą!!
  • Odpowiedz
@DanPenna: w sensie im wiecej osob podaje logiczne argumenty zeby nie glosowac za dana partia tym bardziej masz ochote na nich glosowac? Typowo polska mentalnosc cebuli - "byle zrobic na zlosc". Nie roznicie sie niczym od babc glosujacych na PiS :) Ohydne.
  • Odpowiedz
Im więcej osób kwiczy, żeby nie głosować na Konfederację, tym mocniej chcę na nich głosować xD


@DanPenna: wprawdzie chcą wprowadzić prawo szariatu, a wszystkie wolnorynkowe postulaty to albo żart albo wyrwane z kontekstu, no ale przynajmniej lewaków boli dupa
  • Odpowiedz