Wpis z mikrobloga

JA NIE MOGĘ! Majora dzisiaj pochowali, a Pawełek odpalił lajta wspominkowego... Przyznał, że znał bardzo dużo historii opowiedzianych przez Majora, takich z dziecinstwa i czasów wiezienia itd. I sam Paweł mówi "Dopiero gdy wam bym opowiedział to byscie zrozumieli dlaczego Major był taki jaki był"... ALE ZA 2 MINUTY znowu po raz 40-sty załącza Barnejoze i jedyne czym sie zajmuje to opowiadanie jakiś głupot o tym dlaczego w Warszawie są źli ludzie XD I sie nic nie dowiemy i pewnie juz nigdy bo co Paweł wspomina coś o Majorze to zaraz 15 razy musi odpowiadać petom i trollom. Albo jak powinna smakować zupa czernina... A dlaczego niby nie opublikuje godzinnego nagrania z rozmową z Majorem i jego życiu (bo się chwali, że ma) to odpowiada od razu "Ale nie nie, bo to prywatne sprawy tam są". Kurna kogo prywatne, jak Major nie żyje, ani jego rodzina.. To kiedy mamy niby poznać Majora jakim był? Za 20 lat jak YouTube nie bedzie??
Barnej to jednak jest Barnej.
#patostreamy #kononowicz #barney #suchodolski
  • 8
  • Odpowiedz
@SiennaWest: Piotrek nic nie wie. Kazdy kto oglada Szkolna kilka lat wie, że Piotrek to nowa postać w Uniwersum i nie miał zadnego kontaktu z Majorem w skali Pawła. Na pewno nigdy nie miał okazji gadać z nim prywatnie o życiu. Paweł zaś jest weteranem prawie od początku i o postaciach z Beldeweru mial okazje dowiedziec sie mnostwo od nich samych. Piotrek to wtedy nawet nie wiedział nic o YouTube, ani
  • Odpowiedz
@Zloty_Roog_1667: jprdl wiem. Ale w kuluarach przecież Bliżynioki mogły sobie opowiadać te pikantniejsze historie? Jest to prawdopodobne? Tak w ogóle to mam pierwszy filmik z przyjazdu Barneja na Szkolną i to wcale nie są jakieś pradzieje uniwersum tylko okolice gdzieś 2017 r., no niech będzie że 16, do sprawdzenia.
  • Odpowiedz
@SiennaWest: To, że Niemiec pozakładał kanały i robił przebieranki to robił to dla gagów i po to by wypromować Szkolną i przy okazji porobić bekę. Ale osobiście Niemiec był zafascynowany Kononem, a Major był mu obojętny. To nawet widać na wiekszosci z filmow ze starej Szkolnej. Z resztą fascynacja mam na myśli, że tam przyłaził i nagrywał swoje głupoty i tym był zainteresowany jedynie. Sam Konon też nie był dla jego
  • Odpowiedz