Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytane do #rozowepaski

Liczę na szczerość. W razie potrzeby możecie odpowiadać anonimowo.

Czy teoria pojawiająca się często na Wykopie, według której kobiety zaniżają ilość partnerów seksualnych jest prawdziwa?

Ciekawi mnie, czy to zjawisko jest faktycznie aż tak powszechne. Jakiekolwiek kłamstwo/oszukiwanie byłoby dla mnie absolutnie nie do zaakceptowania w poważnej relacji, a przecież tutaj mówimy o kwestii tak istotnej dla mężczyzn. #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: wykopowy_brukselek
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 19
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Opinia że większość kobiet ma dużą przeszłość seksualną wynika z doświadczeń z tindera, która jest apką do łatwego, szybkiego seksu - nic dziwnego że na apce do seksu są kobiety mające duży licznik, prawda? Wykopki nie mają szans na normalne znajomości, więc szukają na tinderze, gdzie są specyficzni ludzie (którzy seks traktują jak sport). Jeśli ktoś szuka wśród szonów z tindera które dają na pierwszym spotkaniu to nic
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: widac, ze masz obsesje na tym punkcie czyli oznacza, ze lepiej zanizyc przy tobie ilosc partnerow.

Facet ma duzo partnerek seksulanych to - Super Chad
Kobieta ma duzo partnereow seksulanych to - Dziwka i puszczalska

ciekawe dlaczego kobiety zanizaja.
  • Odpowiedz
@DrGreen_2: #!$%@?.
Jak sformułujesz pytanie w stylu, "ej bo wiesz, jesteś dla mnie moją pierwszą (...)" to sam się zastanów.. Co niby ona ma ci odpowiedzieć? Sam byś w #!$%@? leciał, gdyby sytuacja się odwróciła, żeby jej nie skrzywdzić - tym bardziej jeśli rozmowa miałaby mieć miejsce niedługo po stosunku (nada w emocjach).

Odpowiem na twoje pytanie:
(Exp: dwa stałe związki - jeden trwa a poprzedni zerwany 4mc przed ślubem +
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: a po co się w ogóle nad czymś takim zastanawiać? Odstaw wykop i te pierdoły, które niektórzy tu piszą, bo to zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością nie ma. A jeśli jakieś kobiety zaniżają tę liczbę, to pewnie z tego samego powodu, dla którego mężczyźni zawyżają - żeby uniknąć bycia negatywnie ocenionym.
  • Odpowiedz
Czy teoria pojawiająca się często na Wykopie, według której kobiety zaniżają ilość partnerów seksualnych jest prawdziwa?


@mirko_anonim: Zależy od środowiska, w lewicowych aka na przykład na tinderze ludzie o tym dość otwarcie gadają bo uważają że nie ma powodu do wstydu. Jeśli dziewczyna widzi że tym się przejmujesz i jej na tobie zależy to licz się z tym, że z dużym prawdopodobieństwem może kłamać.

Ale tak generalnie powiedziałbym, że kobiety zaniżają
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): Tak, zaniżają. Ja miałam dwóch to nie zaniżę, ale laski na necie się chwalą że miały po 20-30 a ich meżowie myślą że 4-5, bo okłamały.
Kiedyś na imprezie moja koleżanka przyszła z nowym chłopakiem (myslalam ze kolega), i jak obok nich siedziałam to zażartowałam coś na temat jej poprzedniego chłopaka (3 z kolei), a ona na mnie wsiadła i zrobiła ze mnie wariatkę, że co ja gadam
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja nie zaniżam, ani nie zawyżam, ale też nie chodzę z byle kim do łóżka, więc nie mam dużo na liczniku. Zawsze mówię jak jest. Za to zdarzyło mi się, że facet mnie oszukał i zawyżył ilość partnerek, dodatkowo zaraził chorobą weneryczną (uwierzyłam na słowo, że się bada).
Moim zdaniem to nic nie zmienia co ktoś Ci powie, zawsze coś komuś nie będzie pasować:

- masz 30 lat
  • Odpowiedz