Wpis z mikrobloga

Po czym wchodzisz na części do dzamachy i padasz na serce bo membrana 800 zł


@Alpharius: ten gaźnik co na zdjęciu niby oryginalny w zeszłym roku kosztował 2500zł.
W tym roku chińczyki zaczeły produkcję i najtańszy znalazłem za 450 zł z przesyłką z chin w 15 dni.
A najlepsze jest to że ten sam gaźnik NOWY jest za 450, 800, 1200, 1800, 2200zł.
I weź tu bądź mądry. Każdy wygląda tak
@mpetrumnigrum: Którego chińczyka wybrać to też niezła loteria. Z resztą temat rzeka z zestawami naprawczymi od nich, znajdujesz i zamawiasz. Przychodzi, się cieszysz bo zrobisz a tu tłoczek nie ta średnica, dysze z innej pojemności. ()

A ceny oryginałów to jakieś nieporozumienie.
A ceny oryginałów to jakieś nieporozumienie.


@Alpharius: ogulnie ceny części oryginalnych do japońskich motocykli to jakaś abstrakcja.
Kiedyś się orientowałem (5 lat temu)ile by chcieli za kompletną nowa głowice do mojego enduro. Nie w ASO ale części oryginalne.
5400zł. Za glowicę do soft enduro 1cylinder poj 600cm.
A najlepsze było to że ten model jest produkowany i NOWY MOTOCYKL kosztował wtedy 25tys zł.

To jak kiedyś dzwoniłem do ASO o napęd
no do czasu, już pchają sterwniki w każdy elektroniczny komonent, który bez wpisania online w bazę dopiero zostaje przypisany do samochodu i zaczyna działać, więc podruba lub z kradzionego auta nie zadziała


@krzysztof2033: stary my tutaj o gaźnikach piszemy. Jaka elektronika?