Wpis z mikrobloga

#blackpill #przegrywpo30tce #przegryw #przegrywpo40tce #samotnosc

Krótki eksperyment tinderowy. Zaznaczam że to nie był żaden nowy Projekt Klaudiusz tylko zwykłe konto. Postanowiłem zobaczyć jak to wygląda obecnie z perspektywy chłopa sub5 40lvl. Oczywiście eksperyment zakończył się wynikiem oczekiwanym, nie było żadnych niespodzianek( ͡° ͜ʖ ͡°)

Warunki wejściowe:
- obiekt poddany badaniom: chłop sub5, 40lvl, niska masa, średniowysoki
- profil z licznymi zdjęciami z zagranicznych wycieczek, z dość obszernym opisem
- zakres badań obejmował przedział wiekowy 30-40

Czas trwania:
- 1 tydzień

Metoda badawcza:
Wszystkie modelki, ewidentnie fejkowe konta, gwiazdy instagrama, fitnesiary, dziubkary, laski z profesjonalnymi fotkami, laski bez fotek leciały w lewo. Podobnie jak ultra ulane lub pasjonatki tatuaży (dziwnym trafem te dwie cechy idą często w parze) Jeśli samotna mamusia z trzema gówniakami nie wpadała we wcześniej wymienione kryteria to leciała w prawo.
Ogółem stosunek lewo-prawo wynosił mniej więcej 65:35

Wyniki końcowe:
liczba polubień: 7 - prawdopodobnie od fikcyjnych kont
liczba par: 0

Wnioski:
No co ja wam będę pisał, nie ma zaskoczenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak jesteś sub5 to nawet samotne mamusie mają cię głęboko w dupie. Pewnej granicy laski nie przekroczą, nawet jak mają 40 lat na karku. Dlatego młodszym mirko którzy są sub5 radziłbym się wyzbyć złudzeń że za 5-10 lat to będzie lepiej. Jak się wam wygląd znacząco nie poprawi to nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogólnie nie polecam zabawy tym gównem bo może wam zrujnować samoocenę do reszty i przeorać psychikę. Ja wiedziałem czego się spodziewać a pomimo tego przez chwilę czułem się nieprzyjemnie.
  • 11
@PiesekKrolowejElzbiety: Zrobiłem ostatnio podobnie z tym że ma Sympatii i ze swoim prawdziwym profilem. Podobny wiek i poziom atrakcyjności (ok 5). Celowo dałem swoje nienajlepsze zdjęcia i nawet zaniżyłem swoje wykształcenie aby odsiać ziarno od plew. I jaki efekt. Powiem krótko - tragedia. Te same twarze od lat. Nowych profili zalogowanych ostatnio jakieś 20, 30 (duże miasto wojewódzkie). Napisałem do większości z wyjątkiem tych naprawdę ulanych. Otrzymałem 5 zdawkowych odpowiedzi. Spotkałem
@Alladyn777: U mnie też był prawdziwy profil. 100% wszystko moje i na serio. I efekty jak widać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do sympatii to prawda. Też zauważyłem że te same konta od lat - co ciekawe, niby są aktywne i się logują ale ciągle są identyczne fotki jak 10 lat temu( ͡° ͜ʖ ͡°)