Wpis z mikrobloga

#kononowicz #szkolna17 #us17 #majorsuchodolski #patostreamy #mcu #marvel
Pod koniec tego pogrzebu poczułem się trochę jakbym po raz kolejny oglądał pogrzeb Starka w ,,Avengers: Endgame". Wiem, że zaraz ktoś wyskoczy z mordą i zacznie mnie cisnąć za porównywanie fikcyjnego uniwersum filmowego do prawdziwego życia, ale jakby nie patrzeć, w obu przypadkach obserwowałem pożegnanie z kimś, kogo poczynania śledziłem latami na ekranie. Myślę również, że nie jestem w tym osamotniony. Wielu z nas nie znało Wojtka osobiście, ani nawet przelotnie, a mimo to odczuwamy wielką stratę, którą jest jego odejście. Nic już nie będzie takie samo. Zamyka się pewien etap tej historii. Ten, za który większość widzów zapamięta w ogóle fenomen Szkolnej 17. Teraz zostaną już tylko popłuczyny w stylu czwartej fazy MCU...
Image546 - #kononowicz #szkolna17 #us17 #majorsuchodolski #patostreamy #mcu #marvel  ...

źródło: GridArt_20230626_162806706

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Image546 Kupe lat ogladalem tego #!$%@? okazując wiekszą glupote niż on. Jego smierć jest dla mnie wybawieniem, że już nie patrze jak mieli dziąsłami obiad gapiąc się tępo w kamere
  • Odpowiedz