Wpis z mikrobloga

wytlumacz mi kgos czemu #!$%@? oo zajebniu 2.5 g krysi nosem byla srenio-#!$%@? faza caly czas krotka, a po #!$%@? 300mg pod koniec sesji mialem taki #!$%@? ze eklan mi klatkowaw 10 stron na sekunde, widzialem myszy rozmawialem z diblaem i wyszedl mi krokodyl ze ściany tylko bomki panowiue
#narkotykizawszespoko
  • 13
  • Odpowiedz
@fe1my13
wedlug chat gpt:

Zespół serotoninowy, znany również jako zespół serotoninowego nadmiaru lub zespół serotoninowego uszkodzenia, to rzadkie, ale potencjalnie niebezpieczne schorzenie, które może wystąpić w wyniku nadmiernego działania serotoniny w organizmie. Objawy zespołu serotoninowego mogą być różnorodne i obejmują:

Zaburzenia neurologiczne: nadmierna pobudliwość nerwowa, drżenie mięśniowe, sztywność mięśni, niezrównoważenie, ataksja (niezdolność do kontroli ruchów), drażliwość nerwowa.

Objawy psychiczne: pobudzenie, niepokój, agitacja, dezorientacja, omamy, nadpobudliwość, niepokój, zwiększone napięcie emocjonalne.

Zaburzenia autonomiczne: gorączka,
  • Odpowiedz
@fe1my13: Ja nie wiem jak wy możecie walić 2.5g albo większe ilości kryształu... Ja już jakiś czas walę i u mnie dawka się nie zmienia, #!$%@? bombkę 0.3-0.4g, potem na dobicie jedna/dwie małe kreski i siedzę #!$%@? tak, że więcej już nie chce. Może to dlatego, że zawsze łącze to z alko+weed, nie wiem. Dodatkowo niektórzy tu piszą, że jak #!$%@?ą kryształ to faza trwa pół godziny - #!$%@?, ja jak
  • Odpowiedz