Wpis z mikrobloga

#urlop #seks #mezczyzni #logikaniebieskichpaskow plany na urlop mi się posypały. Zapytałam znajomego kolegę. Znamy się z 6 lat. Początkowo próbowaliśmy być razem, nie było nam po drodze. Jednak kolegowali sny się koncert, kino, raz na jakiś czas. Jasno mówiłam, że to koleżeństwo. I pytam się go ostatnio czy nie wybrałby się w góry. On, że super. I ja ok będę sprawdzac nocleg. I pisze ostatnio co tam, ja, że łeb mi nawala. Z tego ciśnienia,upalu. On, że ma nadzieję, że na wakacjach nie będzie mnie głowa boleć. Ja weź
. On bo w szachy nie będziemy grać. Ja jedziemy w góry. On do mnie, że nie mamy 16 lat. Ja mówię mu jasno #jestesmy kolegami ". On, czy ja dziewica jestem. Ja mówię, że dla mnie jest kolega i nie spodziewałam się. I że darnowego bzykania niech szuka gdzie indziej. A on, że przykro, że tak myślę. I, że mnie zegna.... I życzy poznania 2 połówki. I że mnie lubił... O co tu chodzi?
  • 277
  • Odpowiedz
  • 4
@StdPtr: @StdPtr no on jedni nie muszą uznawać przyjaźni damsko męskich. To po co było pisanie, że jestem najważniejsza, jestrm przyjaciółka. Mógł odrazu napisać, czego chce dawniej. Jasno mu mówiłam, że jest kolega. To mógł skończyć i bez tego chamstwa.
  • Odpowiedz
@Raissa77: ty serio jesteś niedorobiona albo masz 17 lat. Gość myślał że buduje związek przez przyjaźń. Usłyszał że jest tylko kolegą dla Ciebie, to zakończył coś co nie ma sensu dla niego, bo nie dostanie tego czego oczekuje.

Nikt nie ma obowiązku orbitowac bo ty sobie życzysz mieć beciaka/tampona emocjonalnego.
Sytuacja jasna i klarowna.
  • Odpowiedz
@Raissa77: Sorry, nie doczytałem twojej wiadomości. Ogólnie, typ myślał, że to jakiś krok dalej, że go zapraszasz na wyjazd i może jednak przemyślałaś przez tydzień i chcesz spróbować jeszcze raz być raz. Wydaje mi się, że nie powinnaś mu po tygodniu proponować takiego wyjazdu bo wysyłasz odrobinę sprzeczne sygnały. Dla mnie one by były sprzeczne. Dla niektórych takie pytanie po długiej znajomości "czy chcesz spróbować być razem?" jest dość dużym krokiem
  • Odpowiedz
@Raissa77 nie wiem, nie znam was xD
mam jedną psiapsi ale wynika to z tego, że mamy ten sam humor i spojrzenie na świat ale jesteśmy dla siebie aseksualni.
  • Odpowiedz
  • 2
@pozdroxxx666: jak po tygodniu? Ja go znam 6 lat. Na początku się spotykaliśmy. Nie wyszło. Potem spotykaliśmy się po koleżeńsku. Ostatnio on zapytam czy chce być sama. Czy nie chciałabym z nim spróbować. A ja po jakimś czasie zapytałam o wyjazd. I znów zareagował jak wtedy gdy nam nie wyszło. Co z nim nie tak. Teraz jeszcze mi pisał, zegnam. Lubiłem Cie. Powodzenia w szukaniu 2 połowy.
  • Odpowiedz
  • 3
@OTyUjuBobrze: dziewica jesteś, albo w szachy nie gramy. Serio... Do kogoś co go znasz 6 lat
.. Może mógł jeszcze napisać, będę o tej i o tej w mieście jak nie dasz znajdę inna....
  • Odpowiedz
  • 7
@OTyUjuBobrze: serio? A co, to ja musze sypiać z każdy, który ma ochotę na seks? I nie mam prawa odmówić? Tak ten tekst poniżej mi napisał kiedyś pewnien facet. No super, takie traktowanie
Extra
  • Odpowiedz
  • 1
@MSDS: chłopie znam go 6 lat. Początkowo próbowaliśmy być razem, nie wyszło potem się kolegowalismy. I nie było nic w sensie buziaczków itp. Poza tym co to za teksty dziewica, to do jakiej puszczalskiej na raz. Przykro mi trochę
... Rozumiem jakbym znała go tydzień i pisała podobasz mi się, a on to bzykamy sid itp.... Ale tu.... Wątpię by do dziewczyna ma której by mu zależało pisał dziewica jesteś itd.
  • Odpowiedz