Wpis z mikrobloga

Albo to wszystko było ustawione i para miała układ. Dokładnie jak można pracując w gastronomii uzbierać na mieszkanie lub apartament we Wrocławiu lub Barcelonie w zależności od źródła i wesele. Do tego zwiedzać świat nawet takie drogie miejsca jak Belize czy Monaco. Ciuchy na zdjęciach też nie są z PEPCO. Telefony chyba już trzy posiadała dwa z androidem i Iphona (po co komu trzy telefony prywatne) i teraz hit tę Sim kartę zdjął ochroniarz z hotelu aby go sprzedać (według polskich detektywów) i telefon schował. Później jakimś cudem się ten telefon znalazł z powrotem w rękach Anastazji i logował do sieci w noc morderstwa i wysyłał wiadomości, przecież tam było pustkowie i raczej mało dostępne sieci WIFI z innych domów były zabezpieczone hasłami. Telefon znaleziono bez karty. Karta sim odnalazła się później ( w jaki sposób wypatrzenie nano sima przecież graniczy z cudem chyba że ktoś kto ją wyjął po prostu oddał, i znów powtarzające się pytanie jak działał telefon bez karty i jakim cudem miała go Anastazja jak był schowany w depozycie bo ochroniarz chciał go #!$%@?ć, a później cudownie sie znalazł na miejscu zbrodni. Ojciec w wywiadzie powiedział że Anastazja miała podróżującą ładną koleżankę i ślad po niej zaginął (prawdopodobnie porwana), w tym momencie już bym się bardziej pilnował.
Może wbrew pozorom to był chory układ w którym ona była uzależniona od niego. (pojawiały się informacje o usuniętych wiadomościach w jego telefonie, może te od umówionych spotkań z innymi. Może miał być seks pewnie w tym dwupiętrowym domu ale klient może był zbyt brutalny zaczęła się bronić i ciapak potem już tylko dokończył zacieranie śladów . Przecież ona bez żadnego przymusu kupiła to wino , pila je razem z ciapatymi zagadując ich (może już była urabiana albo coś delikatnego dosypali) , wsiadła na motor weszła do domu ciapatego tego ze współlokatorem (tam najpierw podawali że odnaleziono zużytą gumkę i włosy, dalej piła potem znowu wsiadła na motor i pojechali do drugiego domu (może tam czekał bogaty klient uwielbiający ostre zabawy albo koledzy ciapatego bez komórek lub wyłączone wcześniej, bo śladu logowań innych komórek w okolicy obszaru morderstwa nie było według śledczych). Nie mniej sprawa drogi jej telefonu jest ciekawa.

#anastazjazgrecji
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@micho100 nie osądzaj. Tam wersję wydarzeń zmieniają się codziennie. Zużyta gumką była, ale w jej pokoju hotelowym. Dziewczyna miała być niby torturowana itd. A nie potrafią określić jak została uduszona bo cialo jest w takim stanie rozkładu. Codziennie wychodzi co innego, co albo rzuca nowe światło na sprawę albo pokazuje ze poprzednie wydarzenia są bezsensu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Hariel: ja nie osądzam to są moje przemyślenia. A sprawa jej telefonu została opisana przez polskiego dedektywa Pana Burzyckiego tu link do artykułu: https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/wroclaw/anastazja-rubinska-zabojstwo-polki-w-grecji-szokujace-ustalenia-detektywow/cm9yl33 . Mnie naprawdę zastanawia fakt dlaczego tak łatwo wsiadła na motor obcego człowieka, potem weszła do jego domu dalej pić i później znowu wsiadła na motor
  • Odpowiedz
  • 0
@micho100 tez o tym myślałem. Jak narazie są 3 opcje , to chęć zakupienia haszu, była bardzo łatwa, była prostytutka. Chociaż brudas teraz zeznaje ze odwiózł Anastazje i jej chłopak ja odebrał i czytałem o całej teorii ze to ja chłopak zabił. Dlatego chyba trzeba poczekać do procesu, bo kompletnie nic nie wiadomo, a to co media podaja to jest przeciwstawne do siebie czasami.
  • Odpowiedz
  • 0
@nowywinternetach tu nie ma źródła, bo to było twitterowe gdybanie i staranie zrozumienia prawdy, ta teoria zakłasa że pojechała z brudasem z zemsty na swoim chłopaku bo ten ja zdradzał. Po czym jak dowiedział sie ze ona puściła się z brudasem to miał ją udusić. Co by potwierdzało ostatnie zeznania brudasa, który stwierdził że odstawił Anastazje do chłopaka.
  • Odpowiedz
@Hariel: no w sumie chłopak zawiadomił policję na drugi dzień po zaginięciu, ale w telefonie bengala znaleźli rzeczy które go obciążają, dziwne wyszukiwania, odwiedzone miejsca, więc teoria bez sensu
  • Odpowiedz
  • 2
@piratestorm dla mnie problemem, jest jak szybko narracja się zmienia. Jednego dnia mowia w domu brudasa znaleźli zużyta prezerwatywe, kolejnego ze jednak u Anastazji. Jednego dnia mowia ze byla torturowana a drugiego ze cialo było w takim stadium rozkładu ze nie mogą stwierdzić jak została uduszona. Jednego dnia mowia ze czekają na badania DNA spod paznokci Anastazji a drugiego ze brudas ucią jej łapę. itd.
Dlatego ja przyjmuje wszystkie opcje jako możliwe
  • Odpowiedz