Wpis z mikrobloga

Cześć. Przede mną wybór studiów i chciałbym poznać opinie o inżynierii mechatronicznej na WIMIR AGH. Interesuję się fizyką, lubię tematy związane z mechateoniką, natomiast słyszałem/czytałem niezbyt przychylne zdania o wydziale. Stąd proszę o porady i opinie :)

#agh
  • 6
@jakub267: Generalnie na kierunku na który chcesz pójść to pierwsze 3-4 semestry są #!$%@? i przygotuj się, że będziesz miał wyrwane 2 lata z życia. Studiowałem już dobrych parę lat temu na WIMiRze i wiem, że od tego jakich dobiorą ci prowadzących dużo zależy, a z tego co wiem Mechatronika akurat zwykle trafiała tych cięższych.
@jakub267: Potwierdzam opinie, jestem obecnie na 4 semie, za każdym razem ktoś mówił że to ostatnia prosta. Ch**a prawda, są prowadzący i prowadzący. Zależy na kogo trafisz, paru git a paru tragedia to lekkie bardzo słowo aby ich opisać. Od wyższych roczników (np ode mnie) możesz wiele rzeczy mieć i idzie to zdać wszystko ale taka Mechanika czy niektórzy z wielkich przedmiotów jak wytrzymałość materiału czy sygnały to dość duży wrzód